Online webinář HELUZ – Vzduchotěsnost staveb od teorie po praxi

Co vše má vliv na vzduchotěsnost stavby, proč je důležité ji řešit a jak vlastně ovlivňuje energetickou náročnost budovy? To vše a mnohem více bude obsahem nového online webináře, který se bude konat v úterý 10. února od 10 do 11 hodin.

Webinář je vhodný pro projektanty, architekty, realizační firmy či technický dozor staveb.

Registrujte se ZDE

Přednášející:

Ing. Pavel Heinrich – produktový manažer z technického rozvoje HELUZ

Ing. Martin Coufalík - produktový specialista z technického rozvoje HELUZ

Moderuje:

Zuzana Kozáková

V rámci webináře si projdeme, proč je dobré, respektive nutné řešit vzduchotěsnost stavby. Ukážeme si vliv těsnosti obálky budovy na energetickou náročnost domu. Neopomeneme ani definování a význam těsnosti stavby v rámci projektové dokumentace. Dotkneme se dotací Nová zelená úsporám, kde je dosažení správné vzduchotěsnosti staveb jedním z klíčových předpokladů pro získání dotace. Podíváme se na konstrukční detaily a jaké výhody přináší využít typové konstrukční detaily HELUZ. A samozřejmě se budeme věnovat i poznatkům z měření ze staveb, které provedl Ing. Martin Coufalík v rámci poskytování naší služby Blower door test,“ vysvětluje hlavní přednášející Ing. Pavel Heinrich.

Poznatky z webinářů pořádaných společností HELUZ lze využít pro navrhování a provádění konstrukcí z cihelného systému HELUZ.

V rámci poradenství společnosti HELUZ mohou stavebníci čerpat potřebné informace i touto cestou:

Autor: HELUZ cihlářský průmysl v.o.s.
Foto: archiv HELUZ