Podpora v současné obtížné situaci – HELUZ prodlužuje Jarní akci

Nelehká aktuální situace vyvolaná pandemií koronaviru, konkrétně omezení pohybu osob, odchod zahraničních dělníků a zpomalení administrativy související se stavebním řízením se negativně projevila u řady stavebníků rodinných domů, kteří již výstavbu zahájili, nebo kteří se do ní chystají v nejbližších týdnech pustit.

S pochopením pro tyto nepředvídatelné okolnosti se česká společnost HELUZ letos rozhodla prodloužit svou každoroční Jarní akci. V jejím rámci tak mají stavebníci o celý měsíc déle na registraci (je otevřená do 15. května 2020), jakož i na vývoz zdiva HELUZ FAMILY nebo HELUZ FAMILY 2in1, za který mohou získat nosné žaluziové a roletové překlady za 1 Kč/ks (s kaucí až do 31. července 2020). Ušetřené prostředky tak stavebník může využít třeba v dalších fázích stavby.

Jarní akce HELUZ 2020 je určena pro koncové zákazníky (fyzické osoby), kteří si objednají stavební materiál HELUZ pro hrubou stavbu vlastního rodinného domu v České republice a odeberou jej ve stanoveném termínu. Podmínkou účasti je registrace prodloužená do 15. května 2020, zpracování Výkazu výměr dle projektové dokumentace a odebrání stavebního materiálu od společnosti HELUZ. Za každých ucelených 15 palet obvodového zdiva HELUZ FAMILY nebo HELUZ FAMILY 2in1 má zákazník nárok na jeden nosný žaluziový a roletový překlad HELUZ za 1 Kč/ ks včetně DPH.

Autor: tisková zpráva 1)
Foto: HELUZ

1) redakčně zkráceno