Dveře Master si snadno oblíbíte.

S netradičními dveřmi Master lze vytvářet interiér i dle nejnáročnějších představ

Dveře Master od tuzemské společnosti JAP FUTURE jsou synonymem pro nadčasový minimalistický design, tak příznačný pro dnešní dobu. Široká variabilita prvků, ze kterých jsou vyráběny, umožňuje vytvořit pro každý exkluzivní interiér vlastní nezaměnitelný originál.

Modelová řada dveří Master charakterizuje individualismus, sebevědomí, preciznost, přičemž si nezadá s nejpřísnějšími evropskými designovými měřítky známými z Itálie nebo Německa. S těmito vlastnostmi jde naproti všem, kteří jsou naladěni na stejné vlně a vítají možnost vyprofilovat pro sebe nebo své zákazníky atypické řešení dveřních otvorů.

Posuvné dveře MASTER do stavebního pouzdra AKTIVE STANDARD.

Jak je možné, že každé dveře Master jsou svým způsobem unikum? Odpověď je v důmyslném technickém řešení. Základním konstrukčním prvkem dveří je rám tvořený profilem z eloxovaného hliníku, který lze „obalit“ různými materiály: sklem, MDF deskou v surovém, lakovaném nebo dýhovaném provedení, zrcadlem, lamináty, kamennou dýhou nebo magnetickou tabulí. Pokud by nastala situace, že ani tento výběr materiálu na dveře Master nestačí, je firma JAP FUTURE připravena plnit i specifická přání, budou-li jen trochu reálná.

Otočné dveře MASTER, skrytá zárubeň a obklad stěny EFEKTA.

Další vzhledové varianty lze dosáhnout horizontálním nebo vertikálním členěním opláštění, kombinací jednotlivých materiálů a volbou barvy rámu dle vzorníků barev RAL K7, NCS, Creative Metallic.

Dveře Master mají i další přednosti, a těmi jsou provedení se zvukovou izolací 34 dB, výška až do neskutečných 3,7 metru a ohledně otevírání otočná i posuvná varianta. U obou provedení lze spojit příjemné s užitečným a dveře zkombinovat se skrytými zárubněmi Aktive, Efekta nebo Dual, které umožní dveřím se stěnou přesně lícovat.

Otočné dveře MASTER, povrch GRAFOSKLO, skrytá zárubeň AKTIVE.

Vedle své originality jsou dveře Master též synonymem pro jednoduchost, nadčasovost a čistotu linií. Tedy trendy, které dnes často vídáme v individuálních návrzích interiérů od bytových architektů nebo designových studií. Tyto dveře si snadno oblíbíte. Jsou dokonalé, jedinečné a technologicky precizní v každém detailu. V porovnání se zahraniční konkurencí navíc v příznivějších cenových relacích. Podívejte se na dveře Master zblízka na japcz.cz.

Autor: JAP FUTURE
Foto: JAP FUTURE