Přidat na Seznam.cz Přidat na Google News

Sáhněte si na POROTHERM ve stálé expozici

Celoroční přehlídka zdicího sortimentu POROTHERM i lícových cihel a keramických dlažeb TERCA Klinker je připravena pro návštěvníky stálé vzorkovny Dům a byt v Praze 4. Mohou se zde nejen na vlastní oči přesvědčit o kráse a širokých barevných možnostech lícovek, ale také získat odpovědi na dotazy týkající se výstavby a materiálů POROTHERM.

Expozice společnosti Wienerberger nabízí zájemcům o výstavbu možnost se zblízka seznámit s celou šíří sortimentu cihel POROTHERM.

Ukázky provedení

Jednotlivé cihly jsou v expozici nejen vystaveny, ale stavebníci zejména ocení vlastní ukázky provedení zdiva. Mohou si zde například sami změřit jeden milimetr širokou ložnou spáru u zdiva z broušených cihel POROTHERM CB. Zhlédnout lze také zabudování tepelné izolace do systému drážek u okenního otvoru, díky čemuž se naprosto minimalizuje riziko vzniku lineárních tepelných mostů a s nimi souvisejícího úniku tepla zdí a naopak ochlazování zdiva uvnitř místnosti. Seznámit se je možné i s revoluční technologií zdění POROTHERM DRYFIX.SYSTEM, která umožňuje zvládnout realizaci hrubé stavby rodinného domu za méně než týden.

Využití v interiéru

Pro zájemce o designové doladění bydlení, nebo o pořízení bezúdržbové fasády je určena přehlídka všech typů, struktur i barevných odstínů lícových cihel, pásků a dlažeb TERCA Klinker.

Zajímavou ukázku použití lícovek zde představuje například krb, který návštěvníkům podává jasný důkaz o jejich nadčasovosti a eleganci. Nabízí tak výborný tip na využití tohoto ušlechtilého materiálu i v interiéru.

Expozici společnosti Wienerberger naleznou zájemci ve stálé stavební vzorkovně Dům a byt v Praze 4, ulice Na Pankráci 57, tel.: 602 172 232. Další informace lze získat na www.porotherm.cz.

Autor:
Foto: Archiv firmy