Přidat na Seznam.cz Přidat na Google News

Úhlová bruska PROTOOL – profesionál s obrovskou životností

Nové úhlové brusky PROTOOL AGP 230 jsou výsledkem nejen intenzivních zátěžových zkoušek v každodenní praxi, ale i nekompromisních testů v prachové komoře. Jsou silné a vytrvalé, díky mnoha technickým vylepšením ještě lépe chráněné proti abrazivnímu prachu. Mají větší výkon – až 2 600 W, a hlavně extrémně dlouhou životnost.

Nový kompaktní motor úhlových brusek PROTOOL zajistí, že jste v každé situaci připraveni k práci – tak dlouho, jak to jen bude potřeba. Díky mnoha technickým vylepšením vydrží nové brusky AGP 230 nyní i tu nejvyšší zátěž. A to při konstantně vysokém komfortu práce, který zaručuje přídavné držadlo VIBRASTOP, citelně omezující vibrace. K tomu poskytuje PROTOOL samovyvažovací jednotku Autobalancing (AB) pro klidnější chod, obzvláště při opracovávání kovů. Tím brousíte a řežete jen na nejvyšší úrovni.

Detailní pohled na brusku AGP 230-26 AB

Hlavní výhody nových úhlových brusek PROTOOL

Nový motor o výkonu 2 600 W

Nový silnější motor je nyní díky své nové konstrukci ještě účinněji chráněn proti abrazivnímu prachu a svým výkonem až 2 600 W je skutečným silákem.

Bruska AGP 230 zvládne bez problémů řezat beton i dlažbu

VIBRASTOP

Nová přídavná rukojeť VIBRASTOP s polyuretanovým povrchem omezuje chvění a tlumí vibrace o více než 50 %. Ovládající ruka je podstatně méně zatěžována.

Silikonové krytky

Ochranné krytky na konektorech statorového svazku zabraňují zkratu následkem usazeného kovového prachu, a tím zvyšují životnost stroje.

Automatická samovyvažovací jednotka Autobalancing

O 50 % méně vibrací díky systému Autobalancing (AB). Přesné ocelové ku ličky v olejové lázni výrazně omezují škodlivé vibrace vznikající v důsledku nevyváženosti kotouče.

Rychlá výměna kotoučů FastFix

Výměna kotouče je nyní ještě rychlejší a pohodlnější. Stačí stisknout tlačítko blokování vřetena a ručně povolit rychloupínací matici FastFix. Nepotřebujete žádný klíč!

Bruska AGP 230 při řezání oceli

Rychlé nastavení

Ochranný kryt lze rychle a bez použití nástrojů otáčet nebo sejmout – rychlé a jednoduché přizpůsobení různým pracovním podmínkám.

Omezení rozběhového proudu

Po spuštění se otáčky zvyšují pomalu – větší bezpečnost a pohodlí pro obsluhu. Možnost práce i při domovních pojistkách.

Kvalitnější ozubení v převodovce

O 30 % vyšší životnost oproti stávající AGP 230 díky novým kolečkům v převodovce.

Po práci je bruska AGP 230 bezpečně uložena ve speciálním kufříku

Záruka

I na toto elektrické ruční nářadí nabízí firma PROTOOL záruku ne dva, ale tři roky.

Motto: bruste déle a bezpečněji!

1 Redakčně upravila Mgr. Helena Hejhálková
Autor: Pavel Hošmánek
Foto: Archiv firmy