V dubovém objetí

Jako příjemná hřejivá náruč… přesně tak v interiéru působí přírodní dřevo! A od nedávna mezi to nejoblíbenější patří dub, do kterého lze dnes zahalit i elektrické zásuvky.

„Dubové dřevo je pro svoji pevnost a trvanlivost vhodné nejen pro výrobu nábytku, ale také rámečky domovní elektroinstalace. Pro naše zásuvky i vypínače RETRO jsme jej použili v masivním provedení, a to v přírodní světlé a mořené tmavé variantě,“ popisuje Ing. Martina Obadalová, vedoucí marketingu společnosti OBZOR Zlín, českého výrobce domovní elektroinstalace v osobitém designu, a doplňuje: „Pro barevnou stálost a celkovou odolnost jsou dřevěné rámečky RETRO ošetřené speciálním bezbarvým vodním lakem, který navíc zabraňuje nasakování vlhkosti.“ Kryt zásuvek pak může být bílém nebo matném černém provedení.

Pro řadu domovní elektroinstalace RETRO se ale OBZOR Zlín inspiroval u více druhů stromů –kromě dubu je pro dokonalou souhru všech prvků v interiéru možné zahalit zásuvky i vypínače také do buku či javoru. Zásuvku RETRO v kulatém dubovém objetí lze pořídit od 987 Kč.

OBZOR, výrobní družstvo Zlín

Společnost OBZOR je ryze českou firmou, mezi jejíž hlavní výrobní produkci patří vačkové spínače a domovní vypínače a zásuvky s TOP řadami RETRO, DECENTE a VECTIS. Kvalitu produktů zaručují certifikáty ČSN EN ISO 9001:2016 a ČSN EN ISO 14001:2016. Kromě domovní elektroinstalace společnost vyrábí a distribuuje drobné elektromechanické výrobky, díly pro automobilový průmysl a kovové díly. Dále se zabývá vstřikováním plastů a jinými kooperačními pracemi. V tomto ohledu také poskytuje odborné technické poradenství a služby. Sídlo firmy se spolu s výrobními provozy nachází ve Zlíně a další dva výrobní závody provozuje v Olomouci a Uherském Hradišti. Společnost má oprávnění poskytovat svým odběratelům náhradní plnění dle zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti. www.obzor.cz.

Kontaktní osoba pro média:

Mgr. Martina Rychetská, DENDRIT s.r.o.

Tel: 567 301 011, mobil: 731 110 55, email: mrychetska@dendrit.cz

Fotogalerie

Autor: Mgr. Martina Rychetská
Foto: Společnost Obzor