Podlahy Gerflor jsou vysoce odolné a hodí se do všech bytových prostor.

Vinylové podlahy v rolích s textilní podložkou Gerflor Texline Nature

Podlahové krytiny Gerflor Texline patří již 20 let k nejoblíbenějším a nejznámějším PVC podlahovým krytinám na trhu. Díky jedinečné konstrukci lze tuto podlahu pokládat na většinu stávajících podkladů bez náročné přípravy. Je vysoce odolná a hodí se do všech bytových prostor. Nyní Gerflor přichází s jedinečnou inovací v oblasti udržitelnosti a eko-zodpovědnosti. Nová kolekce Texline Nature přináší díky využití surovin udržitelného původu nový rozměr v segmentu bytových měkčených rolí.

Francouzská značka Gerflor nabízí s novou kolekcí Texline Nature zákazníkům jako první výrobce vinylových rolí udržitelný přístup s měřitelnými dopady na životní prostředí a lidské zdraví. Texline Nature, stejně jako všechny role s textilní podložkou od firmy Gerflor, jsou technologickou špičkou mezi vinylovými rolemi a produktová řada Gerflor Texline představuje dostupnou, praktickou a designově atraktivní kolekci.

Nahrazení části surovin z fosilních zdrojů zdroji přírodními

Gerflor Texline Nature obsahuje 55 % přírodních nebo recyklovaných surovin. Tato kombinace surovin ohleduplných k životnímu prostředí je dokonce certifikována ISCC PLUS (International Sustainability and Carbon Certification). ISCC PLUS se zaměřuje na podíl a obsah biomasy. To umožňuje společnostem dobrovolně prokázat udržitelný původ biologických a/nebo cirkulárních surovin ve všech výrobních a dodavatelských řetězcích.

Silnou stránkou je mimořádná odolnost proti opotřebení – krytina je přizpůsobena vysoké pochozí mechanické zátěži. Linoleum vyniká také vysokou odolností proti mikro poškrábání.

Unikátní technologie Fiber Glass dokáže vyrovnávat drobné nerovnosti v podkladu, snižuje hluk a velmi dobře akumuluje teplo. Gerflor Texline Nature je nejoblíbenější zdravotně nezávadnou a 100% ekologicky šetrnou podlahovou krytinou. Díky PUR ochraně a velmi snadné údržbě je dokonalou volbou i pro rodiny s dětmi. Role Texline Nature jsou také ideální do bytů v panelových domech, kde svým vzhledem výrazně předčí plovoucí podlahy, které jsou navíc příliš hlučné a citlivé na údržbu.

Více informací o vinylových podlahách v rolích s textilní podložkou Gerflor Texline Nature najdete na webových stránkách www.gerflor.cz.

Autor: Ing. Peter Šovčík
Foto: Gerflor