Rigidní zámkové dílce Creation nabízí obyvatelům domů a bytů vše, co náročný zákazník u současných podlahových krytin hledá, včetně různých rozměrů lamel včetně XL formátu 1,5 m.

Zámkové rigidní vinylové dílce Creation lákají vzhledem, komfortem a akustikou

Kolekce Creation nabízí pravidelně to nejlepší, co Gerflor v oblasti vinylových krytin nabízí. Celý sortiment se nese v duchu novinek jak v rámci nových designů, tak i v oblasti kvality a technologií.

Atraktivní jsou zejména rigidní zámkové dílce Creation, které nabízí Gerflor ve dvou variantách: řada SOLID CLIC kombinuje rigidní vrstvu pro lepší stabilitu a vinylovou vrstvu pro lepší komfort při chůzi, dílce RIGID ACOUSTIC mají integrovanou akustickou podložku, schopnou tlumit zvuk až o 19 dB.

Rigidní vinylové dílce Creation SOLID CLIC

Vynikají díky nové konstrukci DuoCore 2.0 tou nejlepší možnou rovnováhu mezi rigidní a komfortní zónou. Tato moderní a žádaná podlaha nabízí obyvatelům domů a bytů vše, co náročný zákazník u současných podlahových krytin hledá. Různé rozměry lamel včetně XL formátu 1,5 m vyhoví individuálnímu vkusu a požadavkům, transparentní nášlapná vrstva přináší autentický vzhled podlahy. Vysoká kvalita designu a strukturovaný embossing zajištují ultra-realistický vzhled podlahy, nová povrchová úprava Protecshield™ pak slibuje snadnou údržbu a vysokou odolnost vůči poškrábání a skvrnám.

Nová generace zámkových rigidních vinylových dílců Creation SOLID CLIC přinesla optimální rovnováhu mezi rigidní a komfortní zónou.

Současně je to výrobek Made in France s patentovaným gravitačním systémem, který snižuje uhlíkovou stopu ve srovnání s konkurencí až o 30 %. Krytiny jsou navíc 100% recyklovatelné a obsahují až 55 % recyklovaného obsahu. Tyto vinylové dílce ocení i zákazníci, jímž není lhostejné, co nové výrobky do vzduchu místnosti vypouští: TVOC po 28 dnech je menší než 10 μg/m³ a garantuje nejlepší kvalitu vnitřního prostředí. Podle míry zátěže si lze vybrat ze tří produktových typů: Creation 30 SOLID CLIC patří do zátěžové třídy 23/31, Creation 40 SOLID CLIC do třídy 23/32/41 a Creation 55 SOLID CLIC do zátěžové třídy 33/42.

Vinylové dílce

Vinylové dlaždice a desky představují atraktivní a snadno instalovatelné podlahové řešení. Díky širokému výběru formátů a velmi realistickému designu sledují naše řady nejnovější trendy v oblasti dekorace. Kompatibilní s více aplikacemi: Ať už stavíte, renovujete, v mokrých nebo technických místnostech, naše podlahy jsou řešením pro všechny vaše projekty!

(zdroj: gerflor.cz)

Rigidní vinylové dílce Creation RIGID ACOUSTIC

Kombinují díky patentované technologii RCB (Rigid Composite Board) pevnou rigidní podlahu s integrovanou akustickou podložkou, která zvyšuje kročejovou neprůzvučnost o 19 dB. Dílce vyráběné v Belgii nabízí velký výběr formátů lamel, povrchovou úpravu Protecshield™, jejich 4V spáry vytváří dokonalý efekt dlaždic a lamel. Kromě akustiky je ocení i majitelé rekonstruovaných domů a bytů, protože krytiny lze pokládat bez lepení přímo na dlažbu se spárami << 6 mm. Standardem je i tady nejlepší kvalita vnitřního vzduchu (TVOC << 10 μg/m3), 100% recyklovatelnost a vysoký podíl recyklovaného obsahu (35 %). Dílce jsou v nabídce ve dvou řadách: Creation 40 LOCK ACOUSTIC a Creation 55 LOCK ACOUSTIC.

Přehled všech kolekcí vinylových dílců Gerflor Creation naleznete na stránkách www.gerflor.cz.

Fotogalerie

Autor: Ing. Peter Šovčík
Foto: Gerflor