Vyhlašujeme první ročník Soutěže o nejpovedenější rekonstrukci s litým polystyrenem ThermoWhite

Společnost ThermoWhite CZ ve spolupráci s nakladatelstvím VEGA vyhlašuje první ročník Soutěže o nejpovedenější rekonstrukci s využitím polystyrenového akustického a tepelněizolačního systému ThermoWhite. Zúčastnit se mohou české a slovenské fyzické i právnické osoby.

Přihláška musí obsahovat popis realizace o délce přibližně 1000 znaků, a to včetně kvalitní fotodokumentace, jež bude zachycovat jak původní stav, tak průběh rekonstrukce i výsledný stav. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo ze soutěže automaticky vyřadit přihlášky bez fotodokumentace.

Komise složená z odborných redaktorů renomovaných médií Stavebnictví a interiér a INTRO – šéfredaktoři RNDr. Jiří Hejhálek a Mgr. Martin Verner – v úzké součinnosti s expertem na pozemní stavby Ing. Josefem Hlouškem, CSc., následně navštíví tři vybrané nejzdařilejší realizace, z nichž osobně vybere tu jedinou nejlepší.

Při rekonstrukci musí být použit materiál ThermoWhite. Do soutěže budou zařazeny ty realizace, které již proběhly nebo teprve proběhnou v období od 1. ledna 2020 do 31. června 2021. Přihlášky lze zasílat také až do 31. června 2021, a to elektronicky na adresu siroka@vega.cz. Do předmětu zprávy uvádějte „Soutěž ThermoWhite“.

Vyhlášení vítězného projektu proběhne na webech www.stavebnictvi3000.cz a www.thermowhite.cz a přidružených facebookových stránkách dne 19. července 2021. Vítězná rekonstrukce bude následně podrobně popsána v posledním letošním vydání časopisu INTRO, tematicky zaměřeném právě na rekonstrukce.

Vítězná realizace bude oceněna udělením 30% slevy z ceny použité izolace ThermoWhite a celoročním předplatným odborných časopisů Stavebnictví a interiér a INTRO. Rekonstrukce, které se umístí na druhém a třetím místě obdrží 15% slevu z ceny použité izolace ThermoWhite. Výhry budou předány nejpozději do konce roku 2021.

Autor: tisková zpráva
Foto: archiv společnosti ThermoWhite CZ