Společnost POL-SKONE je do deseti dnů schopna dodat téměř jakýkoli druh dveří, a to bez příplatku. Nejde přitom jen o základní typy.

Výjimečně rychlé a komplexní řešení nejen pro vaše okna a dveře

Realizace novostavby či rekonstrukce staršího objektu téměř vždy souvisí s volbou vhodných otvorových výplní. Pobíhání mezi jednotlivými dodavateli dveří, oken a dalších souvisejících stavebních prvků a následné, často komplikované sjednocení dodacích lhůt však ubírá investorům nejen finance, ale i čas. Řešením je možnost vybírat vše na jednom místě. Napovíme, kde mohou těmto požadavkům vyhovět.

Deset dní a je to doma

Stavba či rekonstrukce domu je náročným obdobím pro každého majitele nemovitosti. V mnohých případech dochází k prodlevám, které komplikují dodržení nastaveného harmonogramu. Málokdo má k dispozici skladovací prostory, kde by si mohl vše uložit a posléze odebírat dle potřeby. Každá možnost objednávat „na poslední chvíli“ je pak přínosem. Společnost POL-SKONE si je toho vědoma a nabízí svým zákazníkům bezkonkurenční dodací lhůtu. Do deseti dnů je schopna dodat téměř jakýkoli druh dveří, a to bez příplatku. Nejde přitom jen o základní typy, investor si může zvolit libovolnou barvu, vzor, velikost a druh zasklení, výplň dveří, kování, způsob otevírání i typ zárubně.

Společnost POL-SKONE je specialistou na dveře a okna, avšak v rámci projektu dws zajistí veškeré exteriéry a dokonce interiéry.

Komplexní řešení na míru v rámci projektu dws

Rovněž je potřeba říci, že POL-SKONE dokáže zákazníkovi ušetřit čas i jinými způsoby. Nejenže firma sama je výrobcem dveří, zárubní a také oken, ale zároveň spolupracuje s dalšími renomovanými společnostmi, s nimiž v rámci projektu dws (doors & windows solution) nabízí komplexní dodávky veškerých otvorových výplní, kování, stínicí techniky, vjezdových vrat, branek či plotů. Zajistit však může i realizaci interiéru. Vše lze navíc propojit v rámci inteligentního řízení domu. Výsledkem je sjednocený design exteriéru objektu, a to s nulovými časovými vícenáklady.

Je nutno dodat, že POL-SKONE je silnou firmou s desetiletou tradicí na českém trhu a dodává jak malospotřebitelům, tak obstarává velké zakázky (nejen) developerských společností. Celé komplexní řešení v rámci projektu dws je proto poskytováno se všemi zárukami a na jediném místě. Firma mimoto nabízí i odbornou montáž, radu architekta a služby v rámci dotačního programu Zelená úsporám. Bezproblémová a rychlá je i případná reklamace. Příznivci ochrany životního prostředí navíc ocení certifikaci FSC, která zaručuje, že společnost provozuje moderní a ekologickou výrobu.

Nezapomeňte při realizaci nových oken myslet i na stínicí techniku, ideálně exteriérovou, která účinně ochrání interiér před přehříváním v létě a úniky tepla v zimě.

Inteligentní dům přináší pohodlí, jistotu a bezpečí

Inteligentní řízení dovoluje již zmíněné součásti domu využívat s maximálním komfortem. Určitě některou z následujících situací dobře znáte: vaše dítě ztratí klíče, takže musí hodiny čekat, než se vrátíte z práce; při odjezdu na dovolenou přemýšlíte, jestli nějaké okno nezůstalo otevřené, případně zjistíte, že v místě, kde bydlíte, bude zanedlouho pršet, jenže vy se nestihnete vrátit dříve, abyste všechna okna včas pozavírali. Nebo jste v ranním spěchu zapomněli stáhnout rolety, takže místo do příjemného prostředí vás čeká návrat do skleníku? Nejen v takových situacích pomůže chytrá řídicí jednotka TaHoma®, která zajistí, aby byly v domě optimalizovány solární zisky, případně umožní nastavení individuálních scénářů. Majitel vše ovládá pomocí aplikace v chytrém mobilním telefonu (­Connexoon).

Součástí projektu dws je také široký sortiment vrat, branek a plotů.

Informační model budovy usnadní i projektování

POL-SKONE vyhoví také potřebám architektů a projektantů. Jako jedna z mála českých společností disponuje rozvinutou sítí softwarových nástrojů naplňujících metodiku BIM (informační model budovy). Veškeré modely dveří a oken jsou perfektně připraveny, a zrychlí tak další procesy v rámci projektování stavby.

Inteligentní řízení domu v rámci projektu dws je zajišťováno vysoce kvalitními produkty Somfy.

Související články

Autor: Bc. Helena Široká
Foto: archiv POL-SKONE