Chillventa 2008

Premiéra Mezinárodního odborného veletrhu chlazení, klimatizace a tepelných čerpadel se bude konat ve dnech 15.–17. října 2008 v Norimberku.

V současné době je veletrh Chillventa 2008 v cílové rovince. Tři měsíce před zahájením veletrhu je přihlášeno 730 firem a organizací. Seznam vystavovatelů je průběžně aktualizován na adrese www.chillventa.de/exhibitors. Tržní vůdci v odvětví se podzimní akce v Norimberku zúčastní téměř v plném počtu – o široký přehled trhu je tedy postaráno. Pořadatelská společnost NürnbergMesse počítá s 800 vystavovateli a zhruba 25 000 odbornými návštěvníky z celého světa.

Na veletrhu Chillventa 2008 v Norimberku mohou výrobci technologických celků, projektanti a provozovatelé zařízení získat široký přehled o aktuální nabídce. Nový mezinárodní specializovaný veletrh chlazení, klimatizace a tepelných čerpadel nabízí informace o téměř všech aspektech chladicí a klimatizační techniky.

Konferenční a doprovodný program začne již den před zahájením Chillventy, v úterý 14. 10. 2008. Tematicky pestrý program pokrývá celou šíři mezinárodního odvětví chlazení a klimatizace: od absorpčního chlazení, přírodních chladiv, energetické účinnosti, zpětného získávání tepla, komerčního a průmyslového chlazení přes energeticky účinné ventilátory, chladicí techniku pro potravinářské obchody a úsporu CO2 v chladicí a klimatizační technice až po využití tepelných čerpadel. Během veletrhu se uskuteční také různá odborná fóra, na kterých návštěvníci mohou získat bezprostřední informace o systémech, produktech, řešeních a zkušenostech s jejich využitím v praxi.

Ve spojení s prezentacemi na výstavních stáncích přednášejících tak bude teorie doplněna cíleným výběrem z řady praktických aplikací.

V případě dotazů k veletrhu Chillventa neváhejte kontaktovat společnost PROveletrhy, oficiálního zástupce norimberské veletržní společnosti v České republice. Zájemcům o tento veletrh nabízí cenově zvýhodněné vstupenky v předprodeji a snadnou dopravu v rámci jednodenního zájezdu, který bude organizován z Prahy.

Kontakty naleznete v záhlaví článku.

Autor: Ing. Naďa Lichte
Foto: Archiv firmy