Domovní dveře ThermoSafe

Domovní dveře by měly odpovídat charakteru domu i potřebám jejich obyvatel. Především by ale měly mít také přednosti, které zajistí stavbě ten nejvyšší komfort. V praxi to znamená, že by měly nabízet odpovídající tepelnou izolaci, chránit proti hluku a v neposlední řadě být také maximálně bezpečné.

Novou generací vysoce izolovaných domovních dveří představují dveře ThermoSafe společnosti Hörmann. Mají vynikající hodnoty tepelné izolace a trojité ochranné tepelně-izolační prosklení. Všechny dveře této kategorie jsou standardně vybaveny vícenásobným zamykáním v bezpečnostní třídě RC3, kde je strana dveřních závěsů lépe chráněna proti vypáčení. Bezpečnost dveří lze ještě posílit bočními díly a horními světlíky, rovněž s RC bezpečnostními prvky.

Dveřní křídlo s koeficientem Ud až 0,8 W/(m2K) u velikosti dveří 1 250 × 2 200 mm je celoplošně hliníkové o tloušťce 73 mm s výplní z polyuretanové pěny, profil křídla má přerušený tepelný most stejně jako hliníková zárubeň o tloušťce 80 mm. Dvojitá těsnicí rovina je vybavena celoobvodovým těsněním.

Zákazník si může v řadě ThermoSafe vybrat z více než 70 motivů v široké paletě barev a odstínů podle celosvětově uznávaného standardu barevných odstínů RAL. Z této nabídky je 18 barev cenově zvýhodněno. Společnost Hörmann dále nabízí volitelné vybavení domovních dveří elektromotorickými zámky počínaje přes ovládání na otisk prstů, kódovou klávesnici až po madla a vnitřní kliky.

Více informací naleznete na webových stránkách www.hormann.cz.

Autor: Romana Slaninová
Foto: Archiv firmy