HELUZ připravil technický seminář pro projektanty a stavitele

Sérii samostatných seminářů připravila na únor a březen letošního roku společnost HELUZ cihlářský průmysl v.o.s. Jednodenní semináře pod názvem „HELUZ od A do Z“ v teorii a praxi – technicko informační fórum pro projektanty a stavitele proběhnou v pěti krajských městech.

Hlavními tématy budou zkoušky cihelných materiálů, statika svislých a vodorovných konstrukcí, tepelná technika a komínové systémy HELUZ. Témata budou přednášet odborníci ze společnosti HELUZ, jako host vystoupí s příspěvkem na téma Snižování energetické náročnosti budov také Ing. Jiří Šála, CSc., který je uznávaným odborníkem na tepelnou techniku budov.

V průběhu dne proběhne také ukázka zdění z cihelných bloků Family a montáže cihelného komínu HELUZ. Chybět nebude ani slosování dotazníků o ceny a odborné publikace z vydavatelství JAGA. Semináře jsou zařazeny do programu celoživotního vzdělávání členů ČKAIT, účastníci tedy obdrží za absolvování semináře akreditační bod.

Termíny seminářů
TermínMěstoHotel
2.2.2012PrahaHotel Čechie, U Sluncové 618
9.2.2012Hradec KrálovéKongresové centrum Aldis, Eliščino nábř. 375
16.2.2012BrnoKongresové centrum BVV, Výstaviště 1
28.2.2012České BudějoviceHotel Gomel (ART IGY), Pražská tř. 2306/14
28.3.2012OstravaClub hotel Harmony, 28. října 170

Více podrobností a přihlášku najdete na webových stránkách www.heluz.cz nebo na webu pořádající agentury AZ PROMO Praha.

Autor: Ing. Vladimíra Slípková
Foto: Archiv firmy