Jarní odměny HELUZ za nákup cihel

K objednávce zdiva HELUZ Family mohou stavebníci získat i nosné žaluziové a roletové překlady za 1 Kč/ks. Jde o jarní akci s platností od 10. do 30. dubna 2020, která je určena pro koncové zákazníky, jež se rozhodnou využít stavební materiál HELUZ pro hrubou stavbu svého rodinného domu v České republice.

Nezbytnou podmínkou je registrace do 14. dubna 2020, zpracování výkazu výměr dle projektové dokumentace a objednání stavebního materiálu od společnosti HELUZ. Za každých odebraných ucelených 15 palet obvodového zdiva HELUZ Family nebo Family 2in1 má zákazník nárok na jeden nosný žaluziový a roletový překlad HELUZ za 1 Kč/ks včetně DPH. Na jednu stavbu lze akční nabídku nárokovat pouze jednou.

A jak na to? Na webové stránce www.heluz.cz/akce vyplňte krátký formulář. Společnost HELUZ vaši registraci následně potvrdí automatickým e-mailem. Společně s vypracovaným výkazem výměr pak zákazník obdrží kupon se slevovým kódem, který je třeba pečlivě uschovat pro další použití, například pro přístup do sekce Můj HELUZ. Při objednání stavebního materiálu u smluvního partnera společnosti HELUZ je nutné předložit kupon se slevovým kódem a požádat prodejce o jeho uvedení do objednávky u společnosti HELUZ. Bez tohoto údaje v objednávce nebude možno akční výhodu získat.

Důležité termíny a podmínky:

  • registrace od 10. února do 14. dubna 2020
  • objednání stavebního materiálu od 10. únorado 30. dubna 2020
  • vývoz stavebního materiálu do 14. května 2020, se složenou kaucí do 29. května 2020
  • při objednání nosných žaluziových a roletových překladů HELUZ délky 2750 mm a delších (zakázková výroba) může být dodací doba až 5 týdnů od data objednání
  • za každých odebraných ucelených 15 palet obvodového zdiva HELUZ Family nebo Family 2in1 má zákazník nárok na jeden nosný žaluziový a roletový překlad HELUZ za 1 Kč/ks včetně DPH
Autor: tisková zpráva 1)
Foto: archiv Heluz

1) redakčně zkráceno