GROHE Eurosmart jako nový vývojový stupeň v evoluci uznávané ikony

Nová řada GROHE Eurosmart, která je již čtvrtou generací této legendární jedničky na trhu, zaujme zejména všestrannými produkty. Mimo jiné zahrnuje první hybridní baterii GROHE 2 v 1, jež kombinuje výhody pákové baterie s bezdotykovým komfortem. Nové varianty pák a integrovaný termostat pak zvyšují uživatelskou bezpečnost.

Před více než 20 lety představila společnost GROHE svou první koupelnovou baterii Eurosmart. Od té doby se tato produktová řada rychle vyvinula v nesporný bestseller značky GROHE a stala se oblíbeným produktem profesionálů. I když se hlavní charakteristiky řady nemění, společnost GROHE klade důraz na to, aby se portfolio Eurosmart vždy rozšiřovalo v souladu s měnícími se požadavky společnosti a aby se neustále přizpůsobovalo moderním potřebám. Představením nové generace řady Eurosmart společnost GROHE znovuobjevuje jeden ze svých klíčových produktů s moderním designem a funkcemi zaměřenými na budoucnost.

Miláček davů už od roku 1999

Řada Eurosmart se s každou generací posunula o kus dopředu, což je zásadní, pokud chcete na trh uvádět smysluplné produkty. Naše prostředí se neustále proměňuje a my musíme reagovat na měnící se potřeby novými produktovými řešeními. V současné době nutí celosvětová zdravotní krize přehodnotit hygienické standardy. Proto jsme vyvinuli hybridní verzi baterie Eurosmart, která kombinuje bezdotykové a ruční ovládání, což zvyšuje hygienu. Dalším příkladem jsou varianty pák, které odrážejí složitost různých životních situací a skutečnost, že každý zákazník má jiné potřeby. Dlouhé páky usnadňují každodenní práci lékařů, zatímco páky s průřezem jsou ideální pro děti a starší osoby ve vícegeneračních domech. Řada Eurosmart je dokonalým důkazem toho, že inovace se neomezují pouze na produktové novinky. Inovativní myšlení s sebou nese také schopnost dívat se na dlouhodobě úspěšné produkty v novém světle. Pouze tato řešení zaměřená na uživatele nám umožňují vytvářet lepší domovy,“ říká Jonas Brennwald, lídr LIXIL EMENA.

Všestrannost v tom nejlepším světle

Nová generace koupelnových baterií Eurosmart potvrzuje vedoucí postavení společnosti GROHE v oblasti inovací. Společným jmenovatelem nově uvedených produktů je nejen moderní design, ale také zcela nové modelové varianty.

Vývoj řady Eurosmart je zaměřen na vytváření účelově zaměřených produktů a probíhá s ohledem na konkrétní případy použití. Například varianta Eurosmart Loop Lever s pákou s průřezem uprostřed usnadňuje uchopení. Díky tomu je tato baterie ideální pro osoby s omezenou motorikou a pro domovy s pečovatelskou službou, protože umožňuje všem žít co nejdéle samostatně. Varianta baterie Eurosmart určená pro zdravotnictví je vybavena mimořádně dlouhou pákou, která umožňuje lékařům ovládat baterii loktem, čímž se minimalizuje kontakt s povrchem. Různé varianty pák se přímo vztahují k životu lidí a jsou dokonalým odrazem přístupu společnosti GROHE k designu zaměřenému na člověka. To se týká i instalatérů: Nové, šikmé tělo baterie totiž montáž výrazně usnadňuje.

Hybridní model Eurosmart nabízí další výhody, pokud jde o hygienu. Kombinuje výhody pákové a bezdotykové baterie. Uživatel se může sám rozhodnout, zda vodu spustí pákou nebo pomocí bezdotykového, infračerveného senzoru. Pokud se při mytí rukou nemusíte baterie dotýkat, je údržba o to jednodušší a riziko šíření bakterií či křížové kontaminace zcela minimální.

Pro ještě větší pohodlí, zejména v domácnostech s dětmi a seniory, jsou baterie Eurosmart vybaveny novou bezpečnostní pojistkou. Díky integrovanému termostatu lze teplotu omezit, aby nedošlo k opaření.

To a ještě více

Plnou flexibilitu nabízí model s vytahovací výpustí – ideální pro mytí vlasů nebo čištění umyvadla. Technologie pro úsporu vody a energie integrované do baterií řady Eurosmart podporují snahu zákazníků o dosažení udržitelnějšího životního stylu. Například technologie GROHE EcoJoy snižuje průtok vody a zároveň ji obohacuje vzduchem, čímž zajišťuje dokonalý, objemný průtok a zároveň šetří cenné přírodní zdroje. Skvělá volba pro ekologicky smýšlející zákazníky.

Řada GROHE Eurosmart je k dispozici celkem v pěti velikostech, od S do XL, a nabízí řešení pro jakýkoli projekt zákazníka. To nejlepší na tom je: Pro ucelené koncepty interiérů najdou instalatéři a projektanti v portfoliu GROHE sladěnou sanitární keramiku Euro Ceramics, která baterii designově i funkčně doplňuje. Řadu Eurosmart lze navíc nalézt také v portfoliu kuchyňských řešení GROHE, takže jde o dokonalou volbu pro sladěný design interiéru celé domácnosti.

Poznejte budoucnost na nové digitální platformě GROHE X.

Autor: tisková zpráva
Foto: archiv GROHE AG