Nová generace řady GROHE Eurosmart: design zaměřený na člověka

Nová generace oblíbené řady baterií Eurosmart mění zažitý pohled na tradiční koupelnovou baterii a prostřednictvím široké škály inovativních technologií splňuje požadavky zákazníků. Eurosmart slibuje vysoký komfort, osvěžující a kosmopolitní design a jednoduchou instalaci. To je kombinace, která z této baterie činí ideální volbu pro každou koupelnu.

S novou generací koupelnových baterií Eurosmart představuje společnost GROHE nejen moderní design, ale také zcela nové modelové varianty. Vývoj této řady je orientován na vytváření účelově zaměřených produktů a probíhá s ohledem na konkrétní případy použití.

Například varianta Eurosmart Loop Lever disponuje pákou s průřezem uprostřed pro snazší uchopení, díky čemuž je ideální pro osoby se sníženou motorikou. Rovněž se hodí i pro domy s pečovatelskou službou, kde jejich obyvatelům umožňuje žít co nejdéle samostatně. Varianta baterie Eurosmart určená pro zdravotnictví je vybavena mimořádně dlouhou pákou, kterou lze ovládat i loktem, čímž se minimalizuje kontakt s povrchem. Různé varianty pák se přímo vztahují k různým životním stylům a potřebám lidí a jsou dokonalým odrazem přístupu společnosti GROHE k designu zaměřenému na člověka.

Obr. 1: Model Eurosmart s vytahovací výpustí nabízí větší pohodlí a flexibilitu – je ideální pro mytí vlasů nebo čištění umyvadla.

Hybridní model Eurosmart nabízí i další výhody, pokud jde o hygienu. Kombinuje totiž výhody pákové a bezdotykové baterie. Uživatel se může sám rozhodnout, zda vodu spustí pákou, nebo pomocí bezdotykového infračerveného senzoru. Pokud se při mytí rukou nemusíte baterie dotýkat, je její následná údržba jednodušší a riziko šíření bakterií či křížové kontaminace zcela minimální.

Ještě větší pohodlí, hlavně v domácnostech s dětmi a seniory, nabízejí baterie Eurosmart s novou bezpečnostní pojistkou. Ty díky integrovanému termostatu omezují teplotu vody, aby se zabránilo opaření.

Obr. 2: U hybridního modelu Eurosmart se uživatel může rozhodnout, zda vodu spustí pákou, nebo pomocí bezdotykového infračerveného senzoru.

Řada baterií Eurosmart toho však nabízí ještě víc. Větší pohodlí a flexibilitu zajišťuje model s vytahovací výpustí na obr. 1 výše – ideální pro mytí vlasů nebo čištění umyvadla. Technologie GROHE EcoJoy> snižuje průtok vody a zároveň vodu obohacuje vzduchem, čímž zajišťuje dokonalý, objemný průtok a zároveň šetří cenné přírodní zdroje. Skvělá volba pro ekologicky smýšlející zákazníky.

Autor: GROHE
Foto: archiv firmy