Kolekce koupelnových skříněk Project Benefit je vyprojektována tak, aby esteticky zapadla i do koupelny, jejíž design byl určen již v předchozích fázích zařizování domu
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google News

Český výrobce koupelnového nábytku představuje funkční projektová řešení

Společnost Dřevojas představuje každý rok nový katalog, prostřednictvím něhož uvádí na trh nové dekory, umyvadla, doplňkové skříňky i celé kolekce koupelnového nábytku. Nejinak je tomu i letos. Svitavský výrobce tentokrát navíc prezentuje i do detailů navržený a zpracovaný koupelnový nábytek z řad Project a Project Benefit, které vzbuzují zájem jak designem, tak sofistikovaným provedením.

Obě řady, o nichž je zde řeč, zaujmou svým elegantním zpracováním a praktičností. Samozřejmostí, na kterou je zákazník Dřevojasu již zvyklý, je 5letá záruka, jež se vztahuje na obě kolekce koupelnových skříněk. Představme si jejich přednosti blíže a popořádku.

Nespočet možností řady Project

Kolekci s názvem Project lze stručně označit jako důmyslnou. Je vyprojektována tak, aby esteticky zapadla i do koupelny, jejíž design byl určen již v předchozích fázích zařizování domu. Díky širokému sortimentu finálních dekorů ji lze přizpůsobit téměř jakémukoli interiérovému stylu. Výrobce nabízí více než 24 barevných možností a vzorů, přičemž na výběr jsou rozmanité dekory klasického dřeva, trendy betonu či mramoru, minimalistický bílý nebo béžový lak, lesk i mat... Zvolit lze variabilně také jakýkoli odstín ze vzorníků RAL a NCS. Výsledný vzhled závisí na volbě investora. K individualitě každého finálního řešení přispívá také možnost volby úchytek z lesklých i matných provedení, na výběr jsou též různé tvary. Skříňky Project jsou navrženy tak, aby perfektně pasovaly k široce užívaným a populárním umyvadlům Laufen Pro S či Grohe Essence (o šířce 60 či 70 cm).

Neméně užitečným benefitem koupelnové skříňky z řady Project je její neslyšnost, jíž je dosaženo díky výbavě tlumeným dovíráním značky Hettich, na které se lze 100% spolehnout. Není náhodou, že tato německá značka poskytuje na kování dokonce doživotní záruku.

Koupelnová skříňka Project ve spojení s umyvadlem Grohe

Vedle své estetické variability překvapuje kolekce Project i velikostí úložného prostoru. Designéři společnosti Dřevojas si dali při jejím vývoji záležet na tom, aby nabídla maximum místa k uschování jak drobných kosmetických potřeb, tak rozměrnějších předmětů, například čisticích prostředků. Dosáhli tak velkorysého vnitřního prostoru, jenž je asymetricky rozdělen na vrchní nižší a větší spodní zásuvku. Cena skříňky v katalogu je uváděna bez umyvadla (umyvadlo Laufen Pro S v nabídce Dřevojas najdete, Grohe Essence je třeba zakoupit zvlášť).

Project Benefit za výhodnou cenu

Druhá letošní produktová novinka Dřevojasu, kolekce Project Benefit, se hodí zejména, avšak nejen do menších koupelen a zásluhou příznivé ceny i do objektů, ve kterých je zapotřebí zařídit více než jednu místnost určenou k hygieně. Šíře skříňky 60 či 70 centimetrů dovoluje vměstnat koupelnovou skříňku Project Benefit i do stísněnějších místností, do nichž však přinese dostatek úložného prostoru. I vícečlenné rodině tedy bohatě postačí. A co je na řadě Project Benefit od českého výrobce koupelnového nábytku úplně to nejlepší? Představuje kvalitní, designově vytříbené a účelné projektové řešení za neuvěřitelně nízkou cenu.

V případě Benefitu nelze, na rozdíl od řady Project, vybírat z bezpočtu dekorů či typů úchytek. Design korpusu i čela je čistých linií, v minimalistickém bílém provedení se subtilními úchytkami na zásuvkách. Ty jsou i zde zkonstruovány nesouměrně. Benefit navíc nabízí také blendu (přední pevné čelo skříňky), díky níž lépe vynikne forma jemné a elegantní úchytky, která se tak stává „šperkem” tohoto kusu nábytku.

Project Benefit

Komplet včetně umyvadla

Benefitem, který uleví peněžence majitele vybavované koupelny, je to, že v ceně skříňky řady Benefit je zahrnuto i populární keramické umyvadlo Q. Je sněhobílé, elegantní a zároveň praktické. Nabízí zadní odkládací plochu, naproti tomu boky jsou až do „posledního centimetru” součástí mísy. A členové početnějších domácností jistě velmi rádi uslyší, že zásuvky jsou vybaveny tlumeným dovíráním. Prásknutí dvířky či zásuvkou tedy nehrozí, manipulace se skříňkou je zcela neslyšná.

Vybavte si rovnou celou koupelnu

Nechcete zůstat jen u umyvadlových skříněk, ale vyřešit rovnou veškerý koupelnový nábytek? I to je možné. V nabídce svitavského výrobce nábytku najdete také zrcadla nebo galerky (zrcadlové skříňky). K řadám Project a Project Benefit perfektně sedí Galerka Q, nicméně chybu neuděláte ani s dalšími typy. Při výběru se stačí řídit svými požadavky – má mít galerka integrované osvětlení? Vypínač? Zásuvku? Rampu nebo snad niku? A pokud potřebujete ještě více úložného prostoru, zaměřte se nakonec i na doplňkové skříňky. Mohou být libovolných tvarů a rozměrů...

Skříňka Project představuje kvalitní, designově vytříbené a účelné projektové řešení za neuvěřitelně nízkou cenu

Inspirace na webu

Inspirujte se na webových stránkách Dřevojasu, objednejte si zdarma katalog přímo k vám domů nebo si jej prolistujte on-line. Jak už bylo zmíněno, vedle projektových řešení v něm najdete spoustu dalších kolekcí. Ať už moderních, luxusních, hodících se do velkých prostorných koupelen, nebo do malých městských bytů.

Související články

Autor: Petra Lustigová 1)
Foto: archiv společnosti Dřevojas

1) redakčně upravila Helena Široká