Nová okna Internorm: moderní technologie a špičkový design

Poslední generace oken od evropské jedničky na trhu Internorm přináší až o třetinu užší rám s maximálním podílem skla. V novém modelu plastových a plastohliníkových oken KF 520 se odráží architektonický trend označovaný jako „renesance skleněné architektury“, který spočívá v co největší transparentnosti. Vývojáři společnosti tak opět potvrdili, že stále určují směr v oblasti inovací a evropských designových měřítek.

Okna KF 520 jsou novou hvězdou v sortimentu oken a vedle designu vynikají i špičkovými technologiemi. Najdete u nich například nový povrch skel ECLAZ® nebo unikátní systém závorování.

Maximální podíl skla pro jedinečnou atmosféru

Ve srovnání s běžně dostupnými okny přináší KF 520 od Internormu až o 30 procent menší podhledové výšky rámu a křídel. Díky tomu je podíl skla maximalizován, a do interiéru tak pronikne největší možné množství přirozeného světla. Nová generace oken přinese do vašeho domova ještě více útulnosti a příjemné atmosféry. Tato okna zaujmou moderním designem a vyhoví i vysokým nárokům současné architektury. Dostupná jsou v luxusních šedých odstínech, které podtrhují eleganci nové generace oken. Vybrat si můžete z několika odstínů, a to od výrazného vzhledu oceli až po moderní antracitovou.

Okenní křídlo k nerozeznání od pevného zasklení

Internorm svými okny KF 520 opět potvrdil, že umí dokonale propojit inovativní design s technickým know-how. Díky skleněnému vzhledu z vnější strany oken je na pohled nerozeznáte od pevného zasklení. Přesto se dají snadno a pohodlně otvírat. Pro zvýraznění optického efektu je možné rám začistit pod omítku až ze tří stran. Z interiérové strany nejsou vidět zasklívací lišty ani kování. I proto patří KF 520 k nejelegantnějším plastovým oknům na trhu.

Unikátní závorování podtrhuje puristický design

Klasické vystouplé závorovací čepy budete u oken KF 520 hledat marně. Vývojáři evropské jedničky Internorm přišli s unikátním systémem závorování v podobě integrovaných klapek, které závorují okenní křídlo do rámu. Podobně jako u dalších modelů oken Internorm je i v tomto případě využita revoluční technologie I-tec Secure, jež v podstatě znemožňuje vypáčení okna. Dostupná je až do bezpečnostního provedení RC3.

Prémiový povlak skla ECLAZ® pro příjemné klima

Internorm přišel s další novinkou v podobě prémiového povlaku skel ECLAZ®, který je u modelu KF 520 použit už ve standardním provedení. Jde o další z mnoha inovací, jež uživatelům zajistí maximální komfort. Díky speciálnímu povlaku projde sklem větší množství modré složky světelného spektra. Skleněné tabule skla tak zajistí, že do interiéru pronikne až o 10 procent přirozeného světla více. Povlak ECLAZ® je extrémně propustný pro světlo i při použití trojskel. V interiéru vytváří prosvětlenou atmosféru a zároveň zachová dokonalý výhled ven.

Rakouský lídr v odvětví výroby oken už mnohokrát potvrdil své průkopnické schopnosti. Ať už šlo o využití trojskla, představení revoluční série I-tec, nebo digitální inovace, vždy určoval měřítka, která následně převzali další výrobci. Okna a dveře Internorm jsou jednoduše nezbytností pro moderní bydlení.

Zaujala vás okna Internorm KF 520? Kontaktujte nás na webových stránkách www.internorm.cz nebo se obraťte na některého z našich autorizovaných prodejců.

Autor: tisková zpráva
Foto: archiv Internorm