Novinky mezi světlovody SUNIZER

Sortiment světlovodů SUNIZER, které umožňují přivádět přirozené denní světlo i do prostor, jejichž dispozice neumožňuje instalaci oken, byl opět obohacen o nové prvky. Ty splňují veškerá možná stavební kritéria po stránce technické i estetické.

Nová nabídka zahrnuje i kovové difuzory vyhraněného designu, které jsou vysoce dekorativním doplňkem každého interiéru. Tyto difuzory představují zcela nový druh stropního zakončení světlovodu SUNIZER. Jde o moderní prvek tvořící zajímavý světelný efekt. Při výrobě tohoto stropního difuzoru byl kladen důraz na detail a precizní zpracování.

Díky pokroku ve vývoji světelných zdrojů jsou tyto difuzory vybaveny integrovaným SMART LED osvětlením. Sám uživatel má možnost navolit si požadovanou intenzitu a teplotu osvětlení, ale i jeho barevné spektrum. Ovládání probíhá jednoduše přes aplikaci v mobilním telefonu či jiném chytrém zařízení. Je-li tento nejmodernější systém integrován v SUNIZERU, světlovod svítí i ve večerních hodinách, tedy v době, kdy je slunce již za obzorem.

Ideální volba světlovodu

Dále byl sortiment světlovodů rozšířen o nový typ SZ 1130 s průměrem potrubí 1130 milimetrů. Představuje vhodné řešení pro průmyslové objekty, obchodní a kulturní centra, hotely a jiné větší prostory. Při návrhu denního osvětlení tak není investor či architekt díky kompletní řadě SUNIZER a širokým možnostem výběru nijak limitován.

Pozvánka

Rádi bychom vás pozvali na již tradiční veletrh Střechy Praha, který se bude konat v termínu 9.–11. února 2023 v PVA EXPO PRAHA Letňany. Zde vás rádi přivítáme v expozici naší společnosti ABC. Pro návštěvníky připravujeme prezentaci nainstalovaných tubusových světlovodů SUNIZER se všemi novinkami.

Autor: Jiří Kirch
Foto: ABC – American Bohemian Corporation s.r.o.