Odstín Phantom Black je výsledkem inovativního designu a precizního zpracování.

Objevte nový odstín černé v provedení Phantom Black

Vidíte to černě? To v tomto případě není špatně, ba naopak. Produkty GROHE totiž oblékly nový kabát v podobě odstínu Phantom Black. Vybrat si můžete z několika designových řad černých koupelnových baterií, a to jak umyvadlových, tak i vanových a bidetových.

V kombinaci se sladěnými sprchami a splachovacími tlačítky v barvě Phantom Black vyladíte vzhled své koupelny k dokonalosti. Třešničkou na dortu jsou pak doplňky v barvě GROHE Phantom Black. Elegantní a sofistikovaný design v kombinaci s hladkým černým povrchem pozvedne estetickou úroveň každé koupelny.

Nová generace povrchové úpravy

Nový odstín Phantom Black je výsledkem inovativního designu a precizního zpracování, které jsou charakteristické pro značku GROHE. Díky jedinečné technologii lakování je tato povrchová úprava výjimečně odolná a vy se tak nemusíte bát nechtěného poškrábání produktů. Stejně tak je odolnější proti korozi a vyblednutí a její benefity poznáte i při běžném každodenním užívání – je odolná i proti otiskům prstů, které na ní nejsou viditelné, což je výhoda v porovnání s jinými povrchovými úpravami. Výjimečně matný a hladký povrch tak bude vypadat vždy skvěle a poskytne vaší koupelně dokonalý nádech luxusu.

Odstín Phantom Black je navržen tak, aby snadno doplnil pestrou škálu různých designových konceptů.
Odstín Phantom Black je navržen tak, aby snadno doplnil pestrou škálu různých designových konceptů.

Elegance v každém detailu

Černá barva v koupelně se stává stále populárnějším trendem, který dokáže v interiéru navodit pocit dokonale nadčasové elegance, a odstín Phantom Black je navržen tak, aby snadno doplnil pestrou škálu různých designových konceptů. Jeho neutrální barva vytváří stylovou harmonii s moderním industriálním stylem, skvěle se ale hodí i do tradičních interiérů. Černé odstíny navíc vytváří osobitý kontrast k ostatním světlým prvkům v místnosti a oživují tak prostor. Poznejte ikonický design produktů GROHE v novém odstínu Phantom Black i vy. Dopřejte si tu nejlepší kombinaci stylu a praktičnosti s Phantom Black od GROHE a nechte černou zazářit i ve vaší koupelně!

Fotogalerie

Autor: Adéla Stejskalová
Foto: Grohe ČR