Systém GROHE Blue poskytne sklenici plnou chlazené vody přímo z vodovodního kohoutku.

Kuchyňské systémy GROHE Blue. Soukromý pramen dokonalé chuti a požitku z vody

Letní měsíce jsou spojovány především s pocitem dokonalého osvěžení. Představte si lehce zamlženou sklenici plnou chlazené vody, která přímo vybízí k tomu, abyste se z ní napili. A ten první, dokonale osvěžující doušek. To vše nyní můžete mít přímo v kuchyni, kdykoliv si budete přát. Nezávisle na tom, jak si představujete dokonalé osvěžení, ať už v podobě filtrované, chlazené či perlivé vody nebo všech tří najednou. Systém GROHE Blue vám jej poskytne přímo z vodovodního kohoutku.

Kuchyňská baterie GROHE Pure Blue je skvělou volbou pro každého, kdo v kuchyni ocení dostatek čisté filtrované vody a chce si vychutnávat každý doušek bez omezení. Snadno vám umožní zlepšit chuť vody ve vaší domácnosti díky filtrační technologii. Ta přemění běžnou kohoutkovou vodu na lahodně chutnající, čistou pitnou vodu odstraněním chlóru a dalších nečistot, jež by mohly nepříznivě ovlivnit její chuť. Separované vnitřní rozvody zajistí, že filtrovaná voda nikdy nepřijde do kontaktu s nefiltrovanou. Filtr GROHE lze snadno instalovat pod dřez a baterie samotná samozřejmě poskytuje základní funkce běžné kuchyňské baterie.

Systém GROHE Blue Pure elegantně spojuje moderní vzhled baterií s výjimečnými čisticími funkcemi. Bau Edge, Eurosmart a Minta ze série Duo jsou velmi oblíbené právě pro separátní vnitřní rozvody a vývody pro filtrovanou a nefiltrovanou vodu. K dispozici je také verze Mono s jedním vývodem na filtrovanou vodu. Obě možnosti zaručují jedinečnou chuť a bezpečnost vody.

Elegantní dřezová baterie disponuje intuitivním ovládáním a je dostupná ve dvou povrchových úpravách – chromované a SuperSteel.

Nekonečn zdroj pitné vody na míru všem členům rodiny

Neperlivá, jemně perlivá nebo perlivá? Výběr je jen na vás! Inovativní kuchyňský systém GROHE Blue Home přináší každou z těchto variant, kdykoliv si jen vzpomenete. Voda chutná skvěle a nejen, že je filtrována a zbavená všech nečistot, ale je také vychlazená na příjemnou teplotu pro osvěžení těla. Vodu není nutné odtáčet, vychlazená je okamžitě. Zatímco pravá rukojeť slouží k manipulaci s běžnou vodou, ať už teplou či studenou, levá rukojeť je určena pro ovládání filtrované vody a regulaci jejího nasycení. Indikátor LED v tlačítku mění barvu, abyste viděli zvolenou úroveň nasycení na první pohled. Také vás informuje o tom, když kapacita filtru klesne pod 10 % a bude třeba jej brzy vyměnit. Nastavit lze i teplotu vody, a to na hodnotu mezi 5 a 10 °C.

Pravá rukojeť slouží k manipulaci s běžnou vodou a levá je určena pro ovládání filtrované vody a regulaci jejího nasycení. Indikátor LED v tlačítku mění barvu, abyste viděli zvolenou úroveň nasycení na první pohled.

Kromě pevných baterií GROHE nabízí pro modely Blue Home i vytahovací sprchu. Díky mobilní aplikaci GROHE budete vždy včas upozorněni na aktuální stav uhlíkového filtru nebo karbonizační láhve. Aplikace sama navrhne objednání náhradních náplní z internetového obchodu GROHE. Stačí pár kliknutí a balíček bude na cestě k vašim dveřím.

Spojením elegantního designu se baterie GROHE Blue Home staly nepostradatelným srdcem každé kuchyně. Štíhlá dřezová baterie se může pyšnit intuitivním ovládáním a je dostupná ve dvou povrchových úpravách – chromované a SuperSteel. Tři varianty výpusti se zaručeně stanou přirozenou součástí každé kuchyně. Úplnou novinkou v povrchových úpravách baterií systémů GROHE Blue je výjimečná barevná škála provedení z kolekce GROHE Colors. Prostřednictvím barev zvýrazníte jedinečnost a nadčasový vzhled vaší kuchyně.

Dokonalá voda podle vašich představ, to je GROHE Blue.

Fotogalerie

Autor: Adéla Stejskalová
Foto: Grohe ČR