Okenní konstrukce řady GREENVIEW jsou dostupné buď v dřevěném, nebo plastovém provedení. Doplnit je lze o markýzy a rolety ve všech možných barvách a designech.

Představujeme novou generaci střešních oken FAKRO GREENVIEW

Nová generace střešních oken GREENVIEW kombinuje nejvyšší funkční a estetické standardy spolu s vysokou energetickou účinností a řešeními zaručujícími bezpečnost a odolnost vůči extrémním povětrnostním jevům.

Střešní okna GREENVIEW vznikala s myšlenkou na rodinu a budoucnost dalších generací. Byla vytvářená s ohledem na všechny důležité aspekty respektující spokojené bydlení ve všech směrech.

S ohledem na úspornost

Inovativní konstrukce střešních oken GREENVIEW s vyšším profilem rámu a novým trojsklem P50 omezuje úniky tepla a snižuje spotřebu energie potřebné k vytápění podkroví. Také tloušťka nového skla (až 44 mm), umožňující hlubší osazení zasklení v okenním křídle, má vliv na zlepšení tepelně izolačních vlastností celého okna. Okna jsou vyráběná technologií thermoPro. Okno FTP-X P50 s lemováním Thermo se pyšní součinitelem Uw = 0,9 W/(m²K).

Zasklení P50 má vnější snadno omyvatelný povlak. Organické nečistoty se působením UV záření rozloží a při dešti odplaví.

S ohledem na zdraví

Střešní okna poskytují pro život nezbytné přirozené světlo i v obvykle temných podkrovních místnostech. Pro okna GREENVIEW byla navíc navržena nová automatická ventilační klapka umožňující přísun optimálního množství čerstvého vzduchu, a to aniž by došlo k poklesu pokojové teploty v místnosti.

S ohledem na klid

Okna GREENVIEW jsou vybavena bezpečnostním systémem topSafe, díky čemuž nabízí vysokou provozní bezpečnost a ochranu proti vloupání.

Okna GREENVIEW se skvěle hodí do současných moderních interiérů.

S ohledem na ticho

Komfortní bydlení v podkroví zaručí také speciální zvukově izolační fólie, použita v zasklení, omezující pronikání hluku do interiéru. Můžeme tak odpočívat, aniž by nás rušil hluk z ulice.

S ohledem na bezpečnost

Vnější tvrzené sklo má doživotní záruku na odolnost proti krupobití. Vnitřní bezpečnostní sklo třídy P2A s dvěma vrstvami fólie výrazně zlepšuje ochranu proti vloupání. Laminované sklo omezuje riziko poranění v případě rozbití zasklení.

Dostupné verze oken:

  • dřevěná okna v přírodní barvě (lakovaná bezbarvým, ekologicky nezávadným lakem na vodní bázi),
  • dřevěná okna v bílé barvě (lakovaná polyuretanovým nátěrem),
  • plastová okna v bílé barvě.

S ohledem na čistotu

Zasklení P50 má vnější snadno omyvatelný povlak, díky němuž sklo zůstává déle čisté. Organické nečistoty se působením UV záření rozloží a při dešti odplaví. Nám pak zůstane více času na relax.

S ohledem na ergonomii

Okna GREENVIEW se skvěle hodí do současných moderních interiérů a pamatují i na ergonomii. Nově navržená, designová klika je umístěna ve spodní části křídla. Je tak zajištěna snadná dostupnost a pohodlné ovládání střešního okna.

Pohodlné ovládání zajišťuje designová klika umístěná ve spodní části křídla.

S ohledem na design

Nový design vnějšího opláštění dodává střešním oknům řady GREENVIEW atraktivní vzhled a moderní charakter. Tvar oplechování byl navržen ve spolupráci s Institutem průmyslového designu Technické univerzity v Krakově.

FAKRO GREENVIEW v bodech:

  • systém topSafe zajišťuje zvýšenou provozní bezpečnost okna a ochranu proti vloupání,
  • technologie thermoPro zvyšuje energetickou účinnost a prodlužuje životnost střešních oken,
  • energeticky úsporné trojsklo s tloušťkou 44 mm a součinitelem prostupu tepla Ug = 0,55 W/(m²K),
  • automatická ventilační klapka s novým zaobleným tvarem a s o 12 % lepší účinností u oken s trojskly,
  • ergonomická designová klika a moderní oplechování v atraktivní antracitové barvě (RAL 7016) ve standardu.

S ohledem na estetiku

Standardní oplechování oken GREENVIEW v antracitové barvě (RAL 7016) dokonale ladí s nejoblíbenějšími střešními krytinami. Celá střecha pak působí moderním a estetickým dojmem.

GREENVIEW je více než jen inovace. Je to revoluce v kvalitě života. Země je naše bohatství, o něž se musíme s velkým nasazením starat, abychom na ní mohli i nadále žít. Nejen my, ale také další generace. Naše děti si zaslouží dýchat čistý vzduch a žít šťastně na naší planetě.

Okna GREENVIEW získala certifikát Carbon Foot Print Approved, který potvrzuje nízkou uhlíkovou stopu při jejich výrobě.

Více o nové řadě střešních oken GREENVIEW na www.fakro.cz.

— kontakty —

FAKRO CZECH s.r.o.

Ostravská 555/24, 737 01 Český Těšín

E: fakro@fakro.cz   T: +420 558 712 629
WWW: https://www.fakro.cz

Autor: FAKRO CZECH s.r.o.
Foto: FAKRO CZECH s.r.o.