Přihlaste se do mezinárodní soutěže a získejte titul Parketářského mistra světa

Jeden z největších světových výrobců parketových laků vyhlásil v souvislosti se svým nejprodávanějším jednosložkovým parketovým lakem na vodní bázi PALL-X 96 soutěž. Víme, že i u nás v Česku se najde celá řada velmi zajímavých realizací s tímto lakem. Vyzýváme proto naše parketáře a parketářské firmy, aby, budou-li mít chuť se se svými projekty na mezinárodním fóru pochlubit, přihlásili tyto do mezinárodní soutěže PALL-X 96 WOOD FLOOR WORLD CUP.

Tuto soutěž, do které se přihlásilo na 23 zemí z celého světa, vyhlásila společnost PALLMANN při příležitosti Mezinárodního dne parketových laků, který se uskutečnil v symbolický den 9. 6. (2020). Své projekty společně s fotodokumentací můžete zasílat na platformu www.woodfloorworldcup.com.

Zájemci o účast mohou zaslat fotodokumentaci z realizace ne starší dvou let, případně ukončené do termínu uzávěrky této soutěže, která je stanovena na 30. 11. 2020. V rámci první národní etapy vybere tříčlenná komise, složená ze zástupců společnosti Uzin Utz Česká republika s.r.o. a odborného média, nejlepší tuzemskou referenci. Vítězná práce postoupí do mezinárodního kola z které vzejde absolutní vítěz.

V období od ledna do června 2021 budou jednotlivé vítězné národní projekty představeny na mezinárodním fóru a národní vítězové se pak společně sejdou v sídle společnosti PALLMANN v německém Würzburgu, a to symbolicky 9. 6. 2021 při slavnostní příležitosti GRAND FINALE, kdy bude vyhlášen Parketářský mistr světa.

Více informací získáte i na nových webových stránkách www.pallmann.cz. Každému reprezentantu naší země zašleme unikátní tričko vyrobené výlučně k této příležitosti. Všem účastníkům přejeme v mezinárodním klání o Parketářského mistra světa hodně zdaru.

Související články

Autor: tisková zpráva
Foto: archiv UZIN