Protidešťové žaluzie, větrací mřížky

Firma PROCLIMA-SVAMP s.r.o. Dolní Bousov je pokračovatelkou místní tradiční výroby vzduchotechniky, jejíž kořeny sahají do roku 1947. Od původně jednoduchých dílů vyrábí v současné době kompletní zařízení a široký sortiment výrobků příslušenství vzduchotechniky. Dnes představujeme protidešťové žaluzie, větrací a krbové mřížky.

Protidešťové žaluzie

Protidešťové žaluzie – firma PROCLIMA vyrábí celkem 8 typů protidešťových žaluzií, které se podle druhu použitého materiálu dělí na průmyslové , zhotovené z pozinkovaných profilů, nebo komfortní, zhotovené z hliníkových profilů s povrchovou úpravou přírodní elox stříbrný. Po dohodě se zákazníkem či architektem se dodávají žaluzie opatřené nátěrem vypalovací práškové barvy v odstínech stupnice RAL.

Typy žaluzií PROCLIMA

Jednotlivé typy žaluzií se od sebe liší šířkou a hloubkou rámu, velikostí a roztečí jednotlivých listů. Protidešťové žaluzie mohou být vybaveny příslušenstvím jako jsou upevňovací rámy, sítě a síta proti vnikání nečistot do otvoru který mají chránit.

Sítě a síta k žaluziím PROCLIMA

Větrací mřížky

Větrací mřížky – jsou dalším z výrobků firmy PROCLIMA sloužících k zakrytí větracích otvorů v kompletních vzduchotechnických zařízeních, nebo se používají v jednotlivých případech k zakrytí větracích otvorů ve zdi, v sádrokartonových příčkách, v podlahách, parapetech apod. Podle druhu použití a své konstrukce se mřížky dělí na stěnové, podlahové, větrací a krycí. Materiál mřížek je hliníkový profil s povrchovou úpravou přírodní elox stříbrný, případně dle požadavku nabízíme rovněž možnost barevného nátěru vypalovací práškovou barvou odstínů dle stupnice RAL.

Regulace větracích mřížek

Pro provětrávání prostorů uvnitř budov vyrábíme mřížky v provedení dveřní.

Větrací mřížky

Podlahové a stěnové mřížky se uplatní při zakrývání otvorů pro požární uzávěry prostorů typu Ba I 30450, nebo Ba I 731015/H.

Krbové mřížky

Krbové mřížky – jsou novinkou našeho výrobního sortimentu. Používají se jako koncový prvek krbového vytápění. Součástí mřížky může být hrdlo na připojení ke kruhové ohebné hadici a regulace proudícího vzduchu s možností úplného uzavření mřížky.

Krbové mřížky

Všechny tyto výrobky můžete shlédnout v naší expozici na mezinárodní výstavě AQUA-THERM, která se koná ve dnech 21. – 25. listopadu 2006 na výstavišti v Praze-Holešovicích.

Firma PROCLIMA-SVAMP s.r.o. vystavuje v pavilonu L, stánek č. 450.

Autor: neznámý autor
Foto: Archiv firmy PROCLIMA s.r.o