Semináře o novinkách v oblasti cihelného materiálu a stavby pasivních a nulových domů

V průběhu letošního března a dubna pořádá společnost HELUZ odborné semináře po celé České republice s cílem seznámit zájemce s novinkami v oblasti cihelných materiálů pro domy s nízkou energetickou náročností.

Cihlářský a stavební průmysl se neustále vyvíjí a přichází se zajímavými novinkami, s nimiž bychom chtěli všechny zájemce seznámit,” říká Ing. Miroslav Mařík, manažer marketingu společnosti HELUZ. „Proto jsme se rozhodli v jarních měsících realizovat po celé republice sérii odborných seminářů, zaměřených na novinky v oblasti navrhování, stavění a užívání energeticky úsporných cihlových domů.” Odborníci společnosti HELUZ účastníky semináře seznámí s výsledky ročního měření tepelného chování experimentálního domu HELUZ, představí výsledky studie trvanlivosti polystyrenové výplně v cihlách FAMILY 2in1 a pustí ukázky termovize objektů z těchto cihel. „Součástí seminářů bude také pohled energetického auditora na problematiku výstavby pasivních domů a na dotační program Nová Zelená úsporám,” doplňuje Miroslav Mařík.

Vzorový pasivní dům HELUZ Triumf z cihel HELUZ Family 50 20in1

Termíny a místo konání seminářů:

MěstoTermín konáníHotel
Ostrava18. březnaClarion Congress Hotel, Zkrácená 2703/84
Brno19. březnaKongresové centrum BVV, Sál Morava, Výstaviště 1
Praha31. březnaHotel STEP, Mahletova 1141, Praha 9
Hradec Králové1. dubnaKongresové centrum Aldis, Eliščino nábřeží 375
České Budějovice8. dubnaClarion Congress Hotel, Pražská 14
Plzeň16. dubnaHotel Primavera, Nepomucká 1058/128
Broušený cihelný blok HELUZ Family 38 2in1
Broušený cihelný blok HELUZ Family 44 2in1
Broušený cihelný blok HELUZ Family 50 2in1

Semináře, které bude moderovat Miss ČR 2004 Jana Doleželová, jsou určené nejen pro odbornou, ale i pro širokou veřejnost z řad všech, kteří se rozhodli nebo rozhodují stavět rodinný dům. Semináře jsou zařazeny do programu celoživotního vzdělávání členů ČKAIT a ČKA a účastníci semináře obdrží za jeho absolvování akreditační body.

Více informací o programu semináře a přihlášku najdou zájemci na webových stránkách www.heluz.cz.

Autor: David Laňka
Foto: Archiv firmy