Přidat na Seznam.cz Přidat na Google News

Software pro kontaktní zateplovací systém

Společnost HPI-CZ se ve spolupráci s firmou NH VISIONS rozhodla v letošním roce k realizaci inovativního způsobu prezentace „montáž příslušenství pro KZS“ (kontaktní zateplovací systém). Software je vhodný pro PC, MAC i pro stále populárnější tablety nebo chytré telefony.

Software představila již u příležitosti veletrhů Střechy Praha 2012 a dále na Slovensku, kde se konal veletrh Coneco 2012. Odezva byla velmi pozitivní, a to nejen z řad běžných návštěvníků, ale i od stávajících zákazníků naší společnosti.

Dalším signálem, že se jedná o něco výjimečného, potvrdil i ohlas ze školení, která pořádají naši obchodně techničtí zástupci a kde se během prezentace mohly posluchačům názorně ukázat a popsat jednotlivé kroky při aplikaci produktů pro ETICS.

Program je rozdělen na tři obsahové bloky

1. Lišty pro ETICS. Detailně se pak jedná o začišťovací lištu Standard + s těsnícím jazýčkem, připojovací profil pro parapet a zakončovací lištu pod omítku s okeničkou a tkaninou.

2. Systém prefabrikovaného ostění, který řeší zateplení ostění a nadpraží otvorových výplní za pomoci desek z XPS nebo tzv. Resolu (fenolická pěna). V deskách pro ostění je již integrovaná lišta na ochranu rohů, v případě nadpraží je deska osazena zakončovací lištou pod omítku.

3. Zakládací sada ETICS je zajímavá z hlediska detailu „založeni zateplovacího systému nad terénem”. Lze ji využít v kontaktních zateplovacích systémech všech výrobců. Jedná se o univerzální řešení, kdy jeden typ zakládací sady ETICS lze využít pro různé tloušťky ETICS, tím se omezí nároky na skladování a na množství zásob.

Věříme, že aplikace bude výrazným způsobem i do budoucna nejen usnadňovat, ale i příjemným způsobem „vyučovat” výběr a správné pracovní postupy při instalaci jednotlivých produktů projektantům, pracovníkům realizačních firem i koncovým zákazníkům.

K dispozici pro uživatele od konce června

Aplikace bude ke stažení na stránkách www.hpi-cz.eu. Majitelé tabletů a chytrých telefonů budou moci instalovat přímo z Google Play (dříve Android Market) resp. z iPhone marketu.

Pro další informace nás kontaktujte na info@hpi-cz.eu.

Autor: Kamil Šulc
Foto: Archiv firmy