Štědrý voucher nastal

Kouzlo Vánoc promění voucher Heluz až na desetinásobek při nákupu cihel. Zakoupením Štědrého voucheru HELUZ za 5 000 korun získáte při následném odběru stavebního systému HELUZ v ceně 100 tisíc korun odměnu 10 tisíc korun. Odměna roste až do výše 50 tisíc korun při nákupu cihel za 500 tisíc korun. 

 1. Objednáte - vánoční poukaz objednáte na stránce heluz.cz/voucher do 20. 12. 2023
 2. Zaplatíte - obdržíte e-mail s pokyny k platbě a zaplatíte.
 3. Obdržíte - jakmile zaznamenáme vaši platbu, zašleme vám voucher s unikátním kódem.
 4. Ušetříte - voucher HELUZ uplatníte až po nákupu stavebního materiálu na stránce heluz.cz/voucher. A na váš účet přijde štědrá dotace.

Voucher lze zakoupit do 20. 12. 2023. Navštivte www.heluz.cz/cs/voucher

Video: youtu.be/k_vbBwjL-NE

Podmínky akce zde www.heluz.cz/cs/voucher/podminky

Postup

Jak zhodnotit Štědrý voucher HELUZ

 1. Objednejte Štědrý voucher do 20. 12. 2023

  Štědrý voucher HELUZ objednáte na webu heluz.cz/voucher. 
 2. Zaplaťte voucher

  Po úspěšné objednávce přijde na váš e-mail potvrzení s platebními údaji. Jakmile zaplatíte a my obdržíme vaši platbu, zašleme vám do e-mailu voucher s unikátním kódem. 
 3. Nadělte pod stromeček

  Dejte voucher pod stromeček sobě, svým dospělým dětem, nebo známým, kteří staví z cihel HELUZ. Překvapíte je hned dvakrát – dárkem i tím, jak se zúročí. 
 4. Nakupte stavební materiál HELUZ v roce 2024

  Nakupte stavební materiál HELUZ ideálně na stavbu vašeho domu. Od faktur za materiál vystavené v roce 2024 se bude odvíjet výše odměny, kterou následně získáte. Prostudujte si podmínky akce. 
 5. Uplatněte voucher do 28. 2. 2025

  Poukaz a veškeré další náležitosti (faktury za stavební materiál atp.) je možno uplatnit do 28. 2. 2025 na webu heluz.cz/voucher. Při splnění všech podmínek bude dotace vyplacena na účet uvedený v objednávce voucheru.
 6. Kupte si něco pěkného

  Do 30 dnů od uplatnění voucheru přijde na váš účet (případně účet uvedený v objednávce) odměna v rozsahu 10 až 50 tisíc korun. Kupte si za ně něco pěkného do vašeho domu.

Autor: HELUZ cihlářský průmysl v.o.s.
Foto: Heluz