VEKRA dodává také interiérové dveře

Tradiční český výrobce oken a dveří značka VEKRA podstatně rozšiřuje nabídku svých produktů. Loňský rok byl ve znamení zavedení prodeje interiérových dveří a zárubní a rozšiřování nabídky bude pokračovat i letos.

VEKRA – partner pro komplexní řešení otvorových výplní

Nabídka otvorových výplní na českém trhu je velice bohatá. Tradiční výrobce českých oken a vchodových dveří značka VEKRA i přes silně konkurenční prostředí do své nabídky nově zařadila také značkové interiérové dveře. „Rozšíření nabídky o interiérové dveře z nás dělá partnera pro komplexní dodávky všech otvorových výplní. Projektanty, architekty, stavební firmy a samozřejmě i koncové zákazníky tak obsloužíme z hlediska oken a dveří doslova pod „jednou střechou,” říká Aleš Kotěra, výkonný ředitel značky VEKRA, a dodává: „zkušenosti nám ukazují, že to bylo šťastné rozhodnutí.

Proč interiérové dveře od VEKRA?

VEKRA ctí svou tradici a nabízí výhradně kvalitní a prověřené výrobky. Na trh přicházejí dveře tradičního německého výrobce, který se již od roku 1968 specializuje na výrobu dřevěných a laminátových dveří. Hlavní předností interiérových dveří VEKRA je vysoká kvalita zpracování detailů, stabilita konstrukce a důraz na uživatelské hodnoty dveří, zejména na akustický útlum min. 28 dB.

Povrchová úprava interiérových dveří a zárubní VEKRA je tvořena kvalitním CPL laminem tloušťky 0,3 mm využívajícím moderní postformingovou technologii exponovaných hran, popř. jsou lakovány odolným pětivrstvým nástřikem tvrzeným UV zářením. V nabídce jsou standardně zařazeny i tzv. stukturovaná 3D lamina, která jsou opatřena jemnými rýhami věrně imitujícími na pohled i dotek přirozený povrch dřeva.

Základní nabídka dveří představuje šest produktových řad VEKRA INTERIER Simple, Cube, Designo, Technic, Siluet a Glass, které se liší designem a provedením. Každá řada nabízí individuální možnost volby umístění a velikosti prosklení, nerezových pásků, frézovaných drážek, kazetových či prosklených výplní a dalších designových prvků. Ve finále je tak na výběr z desítek a stovek designových řešení jen v základním provedení produktových řad, které jsou doplněny možností volby z více než tří desítek typů ornamentálních skel či individuálního pískování. Samozřejmostí jsou řešení dveří posuvných do pouzdra či na stěnu. Velmi individuální volbou je pak možnost realizace stále oblíbenějších prosklených stěn, které najdou uplatnění jak v bytových, tak komerčních prostorách. „Jsme schopni navrhnout a realizovat prakticky jakékoliv individuální řešení na míru i těm nejnáročnějším klientům,” dodává Pavel Hajný, manager divize interiérových dveří VEKRA. Výhodou dodávky kompletních otvorových výplní od VEKRA je možnost dotvořit a sladit si celý dům či byt okny i dveřmi a doplňky k nim v jednotném stylu.

Další novinky v nabídce VEKRA

Stínící technika, a to jak vnější, tak vnitřní, to je další oblast, ve které bude nabídka podstatně rozšířena. Značková stínící technika na míru k oknům a dveřím umožní zajistit nejenom perfektní vzájemnou funkčnost a provázanost všech dodávaných oken a dveří, ale zejména komfortní vyřešení otvorových výplní a doplňků k nim u jednoho prověřeného dodavatele. Více informací na www.vekra.cz.

Autor: VEKRA
Foto: Archiv firmy