FUSION je nejnovějším přírůstkem do portfolia Bematech. Průsvitné varianty látek (na snímku) zaručují, v porovnání s transparentními, lepší ochranu před sluncem a více soukromí.

FUSION: Rolety, které změní váš pohled na svět

Co kdybychom vám řekli, že existuje způsob, jak přenést do vašeho domova esenci vonných dálek a kouzelných míst? Objevte FUSION, novou kolekci designových potisků pro látkové rolety od společnosti Bematech, se kterou se můžete přenést v myšlenkách na romantické korálové útesy, nekonečnou písečnou poušť nebo do hlubokých pohádkových lesů.

Přemýšlíte, jak jednoduše a efektivně proměnit svůj interiér? S odpovědí na tuto otázku přišla nedávno společnost Bematech, přední český výrobce designové stínicí techniky. Nová kolekce stylových látkových rolet FUSION nejenže poskytuje kvalitní odstínění a udržuje v místnosti příjemnou teplotu, ale navíc promění kterýkoliv pokoj ve stylové místo plné fantazie. Každý vzor i každá barva v této kolekci vypráví svůj vlastní příběh a nabízí nekonečné možnosti designu. Vyberte si motiv, který bude plně odrážet vaši osobnost a vkusně doplní váš domov.

Vyjádřete své já

Okenní rolety mají v interiérech významnou roli. Regulují sluneční záření, vytvářejí v místnosti intimní atmosféru a poskytují soukromí, kdykoliv je to třeba. FUSION však nabízí mnohem více... Potištěné látkové rolety řady FUSION se stanou vaším plátnem pro tvorbu nových příběhů. Když přes rolety začnou pronikat první ranní paprsky, rozehraje se na stěnách a podlaze působivá hra stínů a světla, na kterou je radost pohledět. Je jen na vás, jaký motiv si zvolíte. Vybírat můžete ze 220 podmanivých vzorů, které jsou inspirovány přírodními krásami i uměním. Nemusíte se omezovat ani rozměrem oken. S kolekcí FUSION lze díky patentovanému řešení ZOOMTECH zamezujícímu průhybu trubky a deformaci látky zastínit okno až do 5 metrů šířky.

Kolekce FUSION dokazuje, že látkové rolety nemusí být jen prostředkem ke stínění, ale také způsobem, jak vyjádřit svůj osobní vkus.

Dopřejte si maximální soukromí

Ať už máte raději dostatek denního světla, příjemné pološero, nebo si chcete v pokoji dopřát absolutní soukromí, díky volbě screenových materiálů s vnější odrazivou vrstvou si můžete v místnosti ovlivňovat množství světla dle libosti. Zatímco průhledné látky dodají místnosti lehkost a vzdušnost, zatemňující black out látky zajistí ničím nerušené soukromí. Díky průsvitným roletám si poté můžete užít příjemně prosvětlený interiér a ochranu před sluncem zároveň. Screenové rolety Bematech navíc poskytují hlukovou izolaci, což oceníte nejen v noci, ale kdykoliv si budete chtít přes den odpočinout.

Zvenku jsou screenové látky opatřeny praktickou bílou barvou, která nenarušuje design budovy. Bílá barva navíc zabrání zvídavým pohledům kolemjdoucích.

Osvěžující textury, originální motivy a trendy barvy

Vzory FUSION jsou inspirovány strukturami kůry stromů, barvami květin a listů, krásou pouštní krajiny, tajemnými odstíny drahých kamenů i korálovými útesy. Bez ohledu na to, zda preferujete nadčasovou černobílou kombinaci, elegantní neutrální tóny, nebo vás lákají kontrastní barevné kombinace, v kolekci FUSION si určitě najdete vzor, který vám padne do oka. Dvě stě dvacet vzorů je rozčleněno do šesti unikátních barevných skupin. Nechejte se unášet na vlnách moře s kolekcí AMAZA, vydejte se prozkoumat krásy pouštní krajiny s kolekcí GOBI, nebo se přeneste v myšlenkách na okouzlující ostrov BALI se stejnojmennou kolekcí, jejíž vzory jsou inspirovány místní nespoutanou přírodou. Eleganci a nadčasovost poté vnesete do interiéru s kolekcí OLLIE, která zahrnuje jemnou paletu neutrálních motivů, jež nevtíravě doplní každý prostor. O harmonické prostory se postará kolekce LOOM, která si vzala to nejlepší z tradičních tkalcovských technik a kombinuje v sobě hluboké odstíny drahých kamenů i neutrální barevné tóny. V moderních a industriálně laděných interiérech poté vyniknou čisté linie a monochromatické tóny půvabné kolekce MONO.

Látky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních a odolných materiálů. Vzorník zahrnuje 220 vzorů rozčleněných do šesti barevných skupin.

Vyrobeno s láskou k detailům

Materiály pro výrobu nové kolekce byly pečlivě vybrány tak, aby odolaly nástrahám času a zůstaly stále krásné. Každá látka vznikla pomocí nejmodernější tiskové technologie, která je navíc maximálně šetrná k životnímu prostředí. Bematech si na kvalitě svých výrobků zakládá a FUSION není výjimkou. Díky speciální povrchové úpravě se látka téměř nešpiní, odpuzuje nečistoty a rolety tak mohou ozdobit domov i alergikům.

Nejen stínění, ale skutečný designový zážitek

S roletami FUSION můžete zakomponovat do svých domovů esenci něčeho výjimečného. Když se skrz ně podíváte, uvidíte nejen krásnou látku, ale vybaví se vám i hřejivé vzpomínky, které jste si doma vytvořili s těmi nejbližšími. FUSION od Bematech je více než jen nová řada látkových rolet, která vás ochrání před slunečními paprsky. Jde o elegantní způsob, jak vnést do vašeho domova jiskru a emoce.

Autor: Markéta Mašková
Foto: BEMATECH