Látky jsou uzpůsobovány svému účelu v režii zkušených švadlen pracujících na nejmodernějších strojích

Kolekce látek pro stínicí techniku

V Bematechu se zabýváme výrobou látkových rolet a dalších vnitřních stínicích systémů, pro jejichž výrobu je nezbytné mít kromě příslušných komponentů v repertoáru i nějakou tu látku. Jelikož fungujeme na trhu již 25 let, byli jsme svědky hned několika změn v trendech interiérového designu. Jak se design a vzhled domácností vyvíjel, vyvíjely se s ním nejen naše produkty, ale i naše kolekce látek.

V současnosti si u nás můžete vybrat z úctyhodného počtu 650 látek k výrobě rolet, vertikálních žaluzií nebo japonských stěn, a z 200 látek měkkých, pokud máte zájem spíše o závěsy nebo římské rolety. Pokud by Vás přeci jen z naší kolekce nic neoslovilo, tak si u nás můžete nechat některou z bílých látek potisknout libovolnou barvou, vzorem nebo i fotografií Vašeho výběru a vhodně tak doplnit Váš interiér. Všechny látky držíme skladem a jsou ihned k dispozici pro Váš projekt.

Kolekce pro závěsy a římské rolety

Jemné měkké látky sloužící k výrobě prvotřídních závěsů a římských rolet Bematech (v režii zkušených švadlen pracujících na nejmodernějších strojích) si jistě zamiluje každý. Podlehněte jejich kouzlu a vyberte si tu pravou látku pro Váš domov. Bílé, béžové a šedé odstíny jsou doplněny o syté barvy i trendy jemné pastelové akcenty.

Na 200 látek různých vzorů, průsvitností a hustot nabízí řešení zaclonění pro každý interiér. Těžké robustní látky navíc nabízí kromě svého vzhledu i snížení tepelných ztrát a redukci hluku přicházejícího zvenčí. Zatáhněte si jeden z našich závěsů z vytříbené kolekce látek a užívejte si nerušeného pohodlí Vašeho domova.

Látky mohou být opatřeny i jemnými proužky napodobujícími lněné plátno

Kolekce pro látkové rolety

Jádro kolekce tvoří látky nadčasových barev a odstínů, které jsou pravidelně doplňovány o látky řídicí se moderními trendy. Abychom klientům usnadnili orientaci a výběr v nepřeberném množství látek, které nabízíme, rozdělili jsme je do jednotlivých katalogů podle jejich účelu (některé látky kromě své vizuální stránky nesou i technické vlastnosti a pomáhají tak zabraňovat prostupu tepla a hluku). Vybírat můžete z následujících skupin:

Transparent: Látky, které jsou průhledné a disponují velkou propustností světla, působí lehkým a jemným dojmem.

Screen: Látky s různou propustností světla, která je závislá na faktoru otevřenosti, vynikají snadnou údržbou a životností.

Uni: Látky v mnoha barevných provedeních, přes které není vidět, ale zároveň nejsou zcela zatemňující.

Blackout: Látky zcela zatemňující, přes které není vidět, zabraňují prostupu světla pro maximální soukromí uživatele.

Natural: Látky s různými vlastnostmi, které však svým vzorem nebo provedením napodobují tkaniny z přírodních materiálů.

Každá skupina jímá 100 různých látek seřazených podle barev. U každé látky uvádíme její maximální výrobní rozměry, vlastnosti, složení, pro které produkty je aplikovatelná a samozřejmě cenu. Tak okamžitě zjistíte, zda je pro Vás přijatelná.

Velké množství látek Bematech je rozděleno do katalogů dle účelu užití

Latexový potisk

Potisk nabízí nekonečné možnosti jak do posledního detailu vyladit Váš projekt. Jedinečný design, jemná textura, obrázek nebo oblíbená fotka... S technologií latexového tisku třetí generace se fantazii meze nekladou. Potisk je možný až do šíře 3,2 m, nabízí vysoké rozlišení, skvělou ostrost a dlouhou životnost barev, je odolný vůči vodě a otěru, zároveň je také ekologický, zdravotně nezávadný a bez jakéhokoliv zápachu. V naší kolekci je pro něj vyčleněn katalog Fusion, který byl připraven ve spolupráci s designéry. Obsahem je 6 propracovaných struktur v 7 variantách barevného provedení. Potisky jsou doplněny i ostatní katalogy naší kolekce, kde je prezentováno 128 moderních barev s jemnými proužky napodobujícími lněné plátno.

Bílé, béžové a šedé odstíny jsou doplněny o syté barvy i trendy jemné pastelové akcenty

Kontakt:
B E M A T E C H, s.r.o.
tel.: +420 567 774 477
e-mail: poptavky@bematech.cz
www.bematech.cz

Související články

Autor: Petr Nagy
Foto: archiv firmy BEMATECH