Nové plast-hliníkové posuvné dveře se zdvihem KS 430

Internorm, evropská vedoucí značka oken, vstoupil do nového roku 2015 s novými vlastnostmi a vylepšeními svých produktů, ale také s rozšířeným sortimentem. Novinkou v sortimentu jsou i plastové posuvně zdvižné dveře KS 430, které se vyznačují úzkým hranatým designem a maximálním podílem skla.

Nové plastové, respektive plast-hliníkové posuvné dveře se zdvihem KS 430 byly představeny v březnu letošního roku na mezinárodním veletrhu fensterbau/frontale v Norimberku a hned zaujaly především svým designem a snadnou obsluhou, ale také vysokým stupněm ochrany, který poskytují proti vloupání, a v neposlední řadě také výbornou tepelnou izolací.

O posuvných dveřích se zdvihem KS 430 podrobněji

Moderní hranatý vnitřní a vnější design nových dveří KS 430 s úzkými posuvnými rámy a bezrámovými pevnými díly zajišťuje maximální skleněnou plochu. Dveře KS 430 lze ze tří stran kompletně zaomítnout tak, že u bočního dílu je vidět pouze sklo. Patentovaná skrytá vodící kolejnice, která je zabudovaná v rámu, a integrovaný doraz zajišťují perfektní vzhled, hladký chod a vysoký stupeň ochrany proti vloupání. Systém „Soft/Lift” u dveří KS 430 umožňuje snadné a pohodlné posouvání a zvedání velkoplošných prvků.

Díky sériově dodávanému trojsklu a vysoce tepelně izolačnímu prahu ze skleněných vláken poskytují tyto nové posuvné dveře se zdvihem perfektní tepelnou izolaci a úsporu energie. S vynikající hodnotou tepelné izolace 0,64 W/(m2K) jsou dveře KS 430 vhodné pro pasivní domy. Práh je na přání možné dodat i v nižším provedení vhodném pro bezbariérové budovy.

Dveře KS 430 se standardně vyrábějí do šířky 5,8 m a výšky 2,8 m a lze je perfektně kombinovat se všemi ostatními okenními systémy firmy Internorm.Nové plastové, respektive plast-hliníkové posuvně zdvižné dveře KS 430 díky úzké konstrukci rámů a velkým skleněným plochám vpustí do vašeho domova spoustu světla – a to při zachování senzační hodnoty tepelné izolace 0,64 W/(m2K).

Více informací naleznete na webových stránkách www.internorm.cz.

Autor: Ing. František Svoboda
Foto: Archiv firmy