Odborná online konference o energetice, akustice a efektivitě v navrhování a výstavbě budov

Nenechte si ujít bezplatnou online konferenci HELUZ od A do Z, která přinese cenné informace pro navrhování i provádění budov v souvislosti se změnami v důležitých předpisech.

Téma konference zní: Energetika, akustika a efektivita v navrhování a výstavbě budov. Akce proběhne v úterý 23. března 2021 od 10 hodin. Půjde o online stream přes Youtube.

Změna vyhlášky o energetické náročnosti budov a její dopady budou diskutovány s Ing. Romanem Šubrtem, předsedou Asociace energetických specialistů. Zazní tipy, jak navrhnout budovu, jak komunikovat s energetickým specialistou či jak nakládat s tepelnými mosty.

Ing. Pavel Rubáš, Ph.D. z Technického a zkušebního ústavu Praha s.p. bude odpovídat na otázky týkající se změny požadavkové normy na zvukovou izolaci budov. Probrána bude i problematika akustických mostů a akustického komfortu.

S firemní statičkou Ing. Zuzanou Hejlovou se podíváme na vlastnosti zdiva při použití malty HELUZ SIDI a na návrh překladů.

Ing. Tomáš Culík představí postupy pro správné přenášení technických podkladů HELUZ do projektové dokumentace pomocí konstrukčních CAD detailů a BIM softwarů (ArchiCAD a REVIT).

Témata budou prezentována na vzorové studii domu. Navrhování domů bude doplněno reportáží o přístupu k navrhování budov z architektonického a projekčního atelieru.

Pořadem bude provázet moderátorka Zuzana Kozáková a produktový manažer Ing. Pavel Heinrich, který představí novinky a řešení pro moderní stavby ze systému HELUZ. Konference HELUZ od A do Z je určena odborníkům tzn. architektům, projektantům, stavebním specialistům a pro zástupce stavebních firem.

 

Konference má i svojí interaktivní část – 4 workshopy, do kterých se můžete přihlásit a s vybranými specialisty HELUZ zkonzultovat vybraná témata. Workshopy budou probíhat souběžně a jejich kapacita je omezená. Registrace je možná pouze na jeden z nabízených workshopů. Přesná adresa připojení a čas workshopu budou zaslány registrovaným účastníkům v doplňujících informacích 22. března 2021. Registraci lze provést zde.

Online konference je zařazena do CŽV ČKAIT a ČKA a ohodnocena 0,5 bodem ČKAIT a 2 body ČKA.

Autor: tisková zpráva
Foto: archiv společnosti HELUZ