SERVIS CLIMAX míří do Stuttgartu

Evropský výrobce žaluzií, rolet a markýz, firma SERVIS CLIMAX a.s., připravuje prezentaci pro veletrh R+T ve Stuttgartu. Návštěvníci veletrhu se mohou těšit na představení celého sortimentu značky CLIMAX. K vidění budou především nové systémy látkového stínění, sítí proti hmyzu a markýz.

Akciová společnost SERVIS CLIMAX je největším výrobcem stínicí techniky v České republice a patří mezi přední výrobní evropské firmy tohoto sortimentu. Na trhu působí téměř dvacet let a ve své nabídce má desítky typů venkovního a vnitřního stínění. Ve dvou výrobních halách ve Vsetíně o rozloze více než 7 000 m2 zaměstnává firma přes 300 pracovníků.

Venkovní stínění

Základním kamenem výrobního sortimentu jsou venkovní žaluzie, u kterých firma nabízí několik typů lamel tvaru C a Z, široký výběr různých typů konzol, vodících lišt včetně samonosného provedení a žaluzií v roletovém boxu.

Tradičním výrobkem venkovního stínění jsou venkovní rolety, které firma dodává v mnoha provedeních a barvách navíjecích boxů, lamel a vodících lišt. Nabízí také široký sortiment výrobků vnějšího látkového stínění. K dispozici má desítky typů markýz, svislých fasádních clon, pergol a zastínění zimních zahrad.

Vnitřní stínění

Na vzestupu je prodej vnitřních látkových clon, jako jsou látkové rolety, žaluzie plisé a vertikální látkové žaluzie. Exkluzivním produktem, který skvěle dotváří design interiéru, jsou bambusové žaluzie.

Sortiment stínicí techniky vhodně doplňují sítě proti hmyzu – pevné, dveřní, posuvné, rolovací i sítě plisé.

Kvalitní a osvědčené materiály

K výrobě svého sortimentu používá pouze kvalitní a osvědčené komponenty, především od evropských dodavatelů. Použité materiály pečlivě testuje s důrazem na životnost a snadnou montáž. Vývojový tým neustále pracuje na zlepšení jak výrobků a strojního vybavení, tak i vzdělávání vlastních pracovníků. Výroba probíhá převážně na automatech napojených na informační systém.

A že jsou výrobky této firmy opravdu kvalitní dokazuje i to, že společnost poskytuje na všechny své výrobky čtyřletou záruční dobu.

Technická podpora

Svým zákazníkům společnost nabízí rozsáhlou technickou podporu. Techničtí poradci poskytují každodenní poradenství po telefonu nebo vyjíždějí přímo na místo realizace stínicí techniky. Jsou připraveni poradit při posouzení stavební připravenosti nebo při vyměření složitějších zakázek.

Nedílnou součástí technické podpory jsou pravidelná každoroční školení odběratelů pořádaná ve školícím centru firmy. Za rok 2009, 2010 a 2011 byla společnost oceněna v soutěži „Českých 100 nejlepších”. Tato ocenění dotváří kvalitu a postavení společnosti.

Nákup přes internet

Velkou výhodou pro zákazníky je možnost pohodlného nákupu zboží přes internet prostřednictvím e-shopu. Tento unikátní systém patří mezi nejlepší ve svém oboru. Tým programátorů průběžně pracuje na jeho vylepšení jak z pohledu sortimentu, tak přidávání dalších funkčních řešení vedoucích ke zvýšení pohodlí zákazníků.

Hlavní přednosti společnosti SERVIS CLIMAX a.s.

  • široká nabídka stínicích systémů,
  • kvalitní a spolehlivé výrobky,
  • neustálá inovace výrobků,
  • propracovaný objednávkový systém provozovaný prostřednictvím e-shopu,
  • krátké dodací termíny,
  • vlastní doprava,
  • příjemná a přátelská komunikace.

Přesvědčte se, že výše uvedená slova jsou pravdivá a navštivte stánek společnosti SERVIS CLIMAX a.s. číslo 9C42 na veletrhu R+T ve Stuttgartu, který se koná ve dnech 28. 2. až 3. 3. 2012.

Autor: Mgr. Petra Jurečková
Foto: Archiv firmy