Hliníkové domovní dveře AT 410

Vstupní a vchodové dveře sdělují více, než jakýkoliv jiný architektonický prvek, svědectví o individualitě majitele. Dveře jsou hranicí mezi obecným a jedinečným, mezi veřejným a intimním. Proto se venkovní dveře a vstupní domovní portály liší tak, jako lidé. Od nápadně okázalých až po nenápadné a zastrčené kdesi v zákoutí fasády domu. Domovní dveře by ovšem měly být nejen hezké, ale také funkční.

Jestli toužíte po krásném čistém designu a chcete mít domovní dveře, které plošně lícují z interiérové a exteriérové strany, potom byste neměli přehlédnout hliníkové domovní dveře AT 410 od společnosti Internorm.

Tyto dveře mají plošně lícující design rámu a dveřního křídla doveden do dokonalosti a to díky použití skrytého kování, plochých rozet, zapuštěných madel a lizén a hladce vsazeného skla.

Domovní dveře přesně na přání

Domovní dveře od Internormu jsou vždy jedinečné, protože každé jsou vyrobeny na míru a přesně podle představ zákazníka. Ten může vybírat z pěti systémů hliníkových dveří a dvou systémů dřevohliníkových dveří s nespočtem modelů. Vstupní dveře si můžete vytvořit přesně podle svých představ. Jakmile se rozhodnete, zda zvolíte celoplošné dveřní křídlo nebo dveře se skleněným výřezem, můžete dál vybírat požadované boční díly, nadsvětlíky, kliky, barvy atd.

Přesné bezpečnostní zpracování

Velký důraz klade Internorm na přirozeně kvalitní zpracování a montáž vyzkoušených bezpečnostních závor. Dveře této značky sice nejsou klasickými bezpečnostními dveřmi, které bychom očekávali třeba u vstupu do trezoru v bance, ale přesto jsou díky kvalitnímu systému závorování atestovány do stupně RC2, a zajišťují tedy vynikající ochranu před vloupáním.

Hliníkové vchodové dveře

Skvělá ochrana před vloupáním a přitom krásný, přitažlivý design – to vše nabízejí hliníkové vchodové dveře od Internormu. Díky sériově dodávanému pětibodovému závorování renomovaného výrobce KFV jsou tyto vstupní domovní dveře bezpečné proti vloupání. Vybírat lze z široké palety modelů dveří. Barvy, kliky a skla můžete volit přesně podle Vašich představ. Uvnitř dveří se nachází několik vrstev, které zajišťují maximální tepelnou ochranu a silnou zvukovou izolaci.

Hliníkové vchodové dveře můžete samozřejmě doplnit o skener prstů, klávesnici (pro zadávání kódu) a další bezpečnostní prvky. Podrobnější informace najdete pod heslem ochrana proti vloupání u dveří.

Technické vlastnosti

  • tepelná izolace do Ud = 0,78 W/(m2K)
  • protihluková ochrana do 36 dB
  • bezpečnost do RC2

Profil

  • 3 roviny těsnění
  • 3komorový rámový profil a jádro z izolační pěny pro velmi silnou tepelnou izolaci
  • plošně lícující design z interiérové a exteriérové strany
  • tepelně oddělený práh
  • konstrukční hloubka 93 mm
Autor: RNDr. Jiří Hejhálek
Foto: Archiv firmy