Inovativní technologie ISOTRA na veletrhu R+T

Společnost ISOTRA se zajímá o problematiku technologií clon slunečního záření a její dopad na energetickou úspornost. Technologie, vypracované postupy, vývoj a výzkum v této oblasti ji řadí mezi přední výrobce stínicí techniky a je vnímána jako jeden z technologických lídrů nejen v České republice, ale i ve světě.

Technologickou vyspělost dokládá vlastnictví několika světových patentů a užitných vzoru pro technická řešení v oblasti stínicí techniky. Obrovská vůle neustále vyvíjet a hledat nová technická řešení způsobila, že v dnešní době ISOTRA disponuje vlastním vývojovým pracovištěm, projekční kanceláří, moderní nástrojárnou, lisovnou termoplastů a rozsáhlými výrobními provozy.

Výrobní program tvoří interiérové a exteriérové žaluzie, předokenní venkovní rolety, screenové rolety, látkové rolety, plissé, japonské stěny, markýzy a sítě proti hmyzu. Důležitou součástí je výroba komponentů, profilovacích tratí, střižných nástrojů a celých technologických celků pro výrobu žaluzií.

Své výrobky exportuje ISOTRA do více než 30 zemí světa. Je držitelem certifikátu kvality ČSN EN ISO 9001:2009. Od roku 2000 se opakovaně účastní největšího světového veletrhu stínicí techniky R+T ve Stuttgartu, na kterém pravidelně představuje nová technická řešení. Letos tomu nebude jinak. ISOTRA zde představí zejména inovace v oblasti exteriérových žaluzií a screenových rolet.

Navštivte nás na veletrhu R+T, od 24. do 28. 2. 2015, stánek 1G32, 1H32, Messe Stuttgart.

Autor:
Foto: Archiv firmy