Markýzy ROLROLS

Markýzy představují významný estetický prvek domu, chrání jeho obyvatele před nežádoucími jevy zvenčí a kromě toho podstatně přispívají k úspoře energie potřebné k ochlazení interiéru. K zastínění teras, balkónů, případně výloh obchodů nabízí společnost ROLROLS, s.r.o. osmnáct konstrukčních typů markýz.

Široký sortiment obsahuje pevné, výsuvné a sklopné markýzy. Firma ROLROLS je dodává v minimálních šířkách od 180 cm do 1200 cm a s vysunutím od 150 cm až do 500 cm. Nosná konstrukce markýz, sklopné a výsuvné části jsou vyrobeny z odolných hliníkových slitin, na povrchu pak s vypalovanou práškovou barvou. Pro vlastní stínění se používá speciální textilní materiál s vysokou pevností v tahu. Textilie jsou stálobarevné, obsahují UV stabilizátor, dále jsou vodoodpudivé a impregnované proti vodě i plísním a s celkovou antistatickou úpravou. Díky bohaté barevné rozmanitosti si můžete vybrat až ze 150 odstínů!

Pevné markýzy

Pevné (taktéž košové či korbové) markýzy ochrání nejen před sluncem, ale i před dalšími rozmary počasí, jako je vítr, déšť a sníh. Jejich konstrukce je tvořena hliníkovými profily. Pro tradiční provedení je typický kopulovitý tvar.

Výsuvné markýzy

Pro tyto markýzy je typický upevňovací systém, který umožňuje jejich montáž také na stěnu nebo strop. Všechny výsuvné markýzy lze ovládat základním ručním ovládáním, klikou či elektromotorem se spínačem, případně dálkovým ovládáním.

Markýzy představují významný estetický prvek domu

Novější technologii představují kazetové výsuvné markýzy, jejichž systém umožňuje staženou markýzu pevně uzavřít v kazetě, a tak ji dokonale ochránit před nepřízní počasí. Hlavní výhodou tohoto řešení je značné prodloužení životnosti markýzy.

Firma poskytuje na markýzy 5 letou záruku

Sklopné markýzy

Hlavní předností sklopných markýz je jejich lehká konstrukce umožňující použití také u menších oken. Sklopné markýzy lze namontovat i na strop či stěnu. Velký výběr nastavení úhlu sklopení zajišťuje plynulou účinnost zastínění, kterou lze během dne podle počasí libovolně měnit. Systémová konstrukce je velmi stabilní. Odolá silnému větru.

Uchycení konstrukce

Firma používá při montáži naprosto unikátní systém uchycení nosné konstrukce pro stínicí techniku. Tento systém umožňuje kotvení i do zateplené fasády bez přerušení tepelného mostu, a to pomocí kotvy Thermax 12 nebo Thermax 16.

Systém uchycení nosné konstrukce Thermax umožňuje kotvení i do zateplené fasády bez přerušení tepelného mostu

Spolupráce se zákazníkem

Součástí spolupráce firmy se zákazníkem je také bezplatné poradenství. Firemní technik navštíví zákazníka, vysvětlí všechny podrobnosti, poradí s výběrem nejvhodnějšího řešení a udělá cenovou kalkulaci. Firma poskytuje na markýzy 5 letou záruku.

Nejlepší představu o výrobcích a jejich funkci však umožní přímá prohlídka. Proto firma ROLROLS otevřela vzorkovou prodejnu, kde na ploše téměř 300 m2 vystavuje veškerý sortiment stínící techniky.

Podrobné informace o našem sortimentu můžete získat na výše uvedené adrese, e-mailu info@rolrols.cz či na bezplatné lince 800 104 010.

1 Zpracováno z tiskových podkladů firmy

Autor: neznámý autor
Foto: Archiv firmy