Pozvánka na unikátní veletrh R + T digital

Od roku 1965 se na stuttgartském výstavišti koná přední světový veletrh rolet, dveří, bran a systémů ochrany před sluncem R+T. Letos bude uspořádána první online verze akce. Bude se konat od 22. do 25. února 2021. Organizátoři zvou všechny zájemce na tuto premiéru.

Na virtuální platformě se představí 300 vystavovatelů. V rámci konference proběhne řada přednášek a zajímavých panelových diskusí. Každý den bude věnován rozdílným tématům: od gastronomie a hotelového průmyslu po inovace, řemesla a architekturu. Renomovaná cena R+T Innovation Award je také součástí R+T digital a bude udělena online první večer konání veletrhu.

 

Rádi bychom vás proto pozvali na virtuální návštěvu naší platformy, na které budete moci navázat nové kontakty a setkat se s dalšími vystavovateli.

 

Jak to funguje? Jednoduše uplatněte propagační kód RTdigitalguest v našem online shopu.

Po krátké registraci obdržíte mail s odkazem na aktivaci uživatelského profilu. Prosím vezměte na vědomí, že na jeden registrační proces, tedy na e-mailovou adresu, je možná pouze jedna registrace. 22. února 2021 od 9:00 se potom můžete přihlásit k návštěvě digitální platformy pomocí své e-mailové adresy a dříve nastaveného hesla zde.

Těšíme se na virtuální setkání s vámi a přejeme vám úspěšnou návštěvu veletrhu!

Autor: tisková zpráva 1)
Foto: archiv organizátora veletrhu

1) Zdroj: Naveletrh s.r.o