Stínicí technika Twintex – moderní designové řešení

Slunné letní dny nám kromě horka zprostředkovávají i dostatek světla. To, aby ve Vašem interiéru nebyl z dostatku přebytek, zajistíte pomocí vhodně zvolené stínicí techniky – dobrou volbou je sáhnout po stínicí technice Twintex od firmy Bematech – firma je schopná přinést individuální řešení dle přání každého zákazníka, a to i díky své nadstandardně široké kolekci látek.

Firma Bematech s dlouholetými zkušenostmi nabízí široký sortiment stínicí techniky od látkových rolet přes římské rolety a dřevěné žaluzie po markýzy a pergoly, své nezastupitelné místo mají v nabídce moderní produkty s označením Twintex – rolety a žaluzie Twintex, které mají přízvisko žaluzie den a noc. Jedná se totiž o žaluzie, které umožňují účinně regulovat průnik světla do místnosti, takže pomocí nich doopravdy vykouzlíte noc i v pravé poledne. Kouzlo spočívá v moderních, kvalitních látkách Twintex.

A čím jsou tedy látky Twintex? Jde o kvalitní textilii, která je tkaná do průsvitných a neprůsvitných pruhů. Regulace průniku světla do interiéru je zajišťována překrýváním těchto střídajících se pruhů.

Kolekce látek Twintex

Společnost Bematech disponuje bohatou kolekcí látek, ze které si každý vybere vhodné doplnění svého interiéru vkusným a zároveň funkčním doplňkem. Kolekce látek Twintex společnosti Bematech totiž čítá nadstandardních více než 50 produktů! V současné kolekci jsou rovněž zahrnuté i látky s nehořlavou úpravou.

Společnost Bematech zákazníkovi zprostředkuje různé produkty co se týče výsledného dojmu – při použití hrubší látky žaluzie připomínají záclonu, jemnějšího výsledku docílíte s látkou jemnější struktury.

Kompletní katalog látek Twintex firmy Bematech si můžete prohlédnout na stránkách www.bematech.cz, kde naleznete katalogy i ostatních produktů.

Údržba a montáž

Výhodou látek v kolekci Bematech je snadná údržba látky. Drobných nečistot je možné se zbavit lehce navlhčeným hadříkem nebo vysavačem za použití nejnižšího stupně sání. Ani instalace produktu do Vašeho interiéru není složitá. Twintex je možné montovat na stěnu i na strop, produkt je standardně dodáván s montážním profilem, který instalaci výrazně usnadní. Pro dosažení ladného a sjednoceného stínicího efektu je přesto doporučitelné nechat si pomoci od odborné montážní firmy, jež má s instalací stínicí techniky potřebné zkušenosti.

Řešení na míru

Firma Bematech chce vyhovět každému zákazníkovi, a to bez kompromisů a ústupků. Proto každou zakázku přijímá individuálně, zákazník si vybírá provedení od látky po doplňky, taktéž cena je mu vypočtena až podle jeho individuální objednávky.

Je možné kombinovat jednotlivé typy a barevná provedení konzol, spodních zátěžových lišt a řetízků. Při tvorbě ideálního řešení se musí přihlížet pouze k tomu, že umístění pruhů musí být horizontální. Maximální šířka rolet 2 200 mm a výška 2 800 mm není limitující – pakliže se Vám líbí rolety Twintex, ale vaše okna přesahují maximální stanovenou šířku, není třeba se tohoto produktu vzdávat. Větší okno je možno zastínit pomocí rozdělení této větší plochy do několika částí a jednotlivá zastínění těchto částí spojit v jeden celek. Stínění působí jednolitě a jednotlivé díly mohou být sesazené k sobě.Ani okno atypického tvaru není třeba okamžitě „odívat” do jiné stínicí techniky. Odborníci firmy Bematech vymyslí řešení i pro toto okno.

Ovládání stínicí techniky Twintex

U moderní stínicí techniky lze zvolit ovládání jak manuální (řetízkem), tak motorické, přičemž pro zvýšení komfortu při užívání rolet doporučujeme extra tichý motor na dálkové ovládání.

Ani takzvané „sdružení rolet” (jedno ovládání pro více rolet Twintex) není problémem, a to ani u jednoho typu ovládání. „Sdružit” se takto dají až tři rolety Twintex vedle sebe, a to pomocí „sdružovacího mechanismu”, který zajistí rovnoměrné a současné ovládání sdružených rolet. Výhodou je v případě využití motorického ovládání použití pouze jednoho pohonu pro více rolet (jde o úspornější řešení) a obecně rovněž minimalizace nezbytně nutné mezery mezi látkami. Sdružené rolety totiž mezi sebou mají mezeru vždy 25 mm.

Látky Twintex: estetické pohlazení

Minimalistické, ale zároveň plné a bohaté řešení stínicí techniky s látkami Twintex není a nikdy nemělo být pouze funkčním doplňkem interiéru. Jde o estetickou součást prostoru, jehož prosvětlenost látky ovlivňují a upravují. Podílí se na osobitém a útulném vzhledu místnosti, hodí se do bytů i veřejných prostor a díky svému luxusnímu provedení splní představy i náročných zákazníků.

Twintex? Ano!

V případě, že si Vás tento moderní produkt získal, neváhejte se ozvat společnosti Bematech se svými přáními. Odborníci Vám pomohou s výběrem, spočítají přesnou cenu a zprostředkují regionálního prodejce, který zajistí samotný prodej a montáž stínicí techniky. Neváhejte a oživte interiér látkami Twintex!

Autor: Šárka Melicharová
Foto: Archiv firmy