Záruka deset let jedině u společnosti Viessmann

Deset let na výměník tepla Inox-Radial pro kondenzační kotle do 150 kW, topná tělesa a podlahové vytápění a také pět let komplexní záruky na nástěnné kondenzační kotle a tepelná čerpadla do 35 kW. Společnost Viessmann přichází s novinkou, která je ve zmíněném rozsahu na českém trhu zcela ojedinělá a žádný jiný prodejce ji nenabízí.

Prodejem moderní a efektivní topné techniky naše péče o zákazníky nekončí. Reagujeme na požadavky trhu a od 26. srpna zvyšujeme dobu záruky až na deset let,” říká vedoucí zastoupení Viessmann ČR Ing. Pavel Toman a dodává, že kvalita a dostupnost služeb společnosti se neustále zvyšují.

Desetiletá záruka na komponenty se vztahuje na všechny výrobky, zakoupené od 26. srpna 2013

K výhodám pětileté záruky na kondenzační kotle například patří připomenutí a dohodnutí termínu roční prohlídky přímo se zákazníkem, telefonická kontrola spokojenosti, hotline pro havárie v hlavní topné sezóně a mnoho dalších. „Samotný proces je pro zákazníky velmi jednoduchý. Do tří měsíců od zakoupení zařízení stačí podepsat servisní smlouvu, vyplnit nutné dokumenty a tyto zaslat na adresu společnosti Viessmann. Po obdržení materiálů vše zapracujeme do našeho systému a potvrzené originály zašleme zpět,” vysvětluje postup Ing. Pavel Toman.

Desetiletá záruka na komponenty se vztahuje na všechny výrobky, zakoupené od 26. srpna 2013. Pro výměníky tepla Inox-Radial v kondenzačních kotlích až do 150 kW platí možnost desetileté záruky na netěsnost způsobenou korozí. To vše za předpokladu, že je uzavřena platná servisní smlouva a topný systém splňuje podmínky ve smyslu projekčních podkladů společnosti Viessmann. U podlahového vytápění zase platí, že desetiletou záruku lze uplatnit při využití všech komponentů Viessmann a naopak nelze uplatnit pro mechanické a elektrické komponenty. Nutnou podmínkou pro desetiletou záruku u topných těles je použití ve smyslu normy DIN 55 900.

Minutová nabídka

Podrobnější informace o komponentní záruce najdete na stránkách www.viessmann.cz.

Autor: kolektiv autorů
Foto: Archiv firmy