Skai Woodec působí velmi přesvědčivým dojmem: vizuálně i na dotek je potažený plast od pravého dřeva nerozeznatelný

Imitace pravého dřeva jako nikdy dříve. Continental představuje fólii skai Woodec

Okenní rám, vstupní dveře nebo garážová vrata s fólií skai Woodec jsou jak na pohled, tak na dotek prakticky nerozeznatelné od skutečného dřeva. Je možné vybírat ze tří dekorů, speciální krycí vrstva navíc nabízí vysokou odolnost.

Fólie skai Woodec představují novou generaci povrchů. Inovace je výsledkem procesu vývoje, který vychází z vysokých nároků na vzhled a půvab pravého dřeva - vizuálně i na dotek je povrch okna od pravého dřeva laickým pohledem nerozeznatelný. K tomu přispívá hluboká struktura a extrémně matná vrchní vrstva. Na rozdíl od skutečného dřevěného okna zde však zcela odpadá nutnost pravidelného přebrušování a nového nátěru. Okno potažené touto fólií má dlouhou životnost, atraktivní vzhled je trvale zachován, a to bez časově náročných a pracných oprav.

Svým skandinávským vzhledem odpovídají fólie skai Woodec modernímu stylu bydlení, přičemž obě barevné varianty byly převzaty ze světa skutečného přírodního dřeva

Tři působivé dubové dekory

Fólie skai Woodec společnosti Continental jsou nabízeny ve třech dřevodekorech: vedle klasicky elegantního skai Turner Oak Malt jsou to dva další moderní bělené dubové dekory v bílém a šedém odstínu - skai Sheffield Oak Alpine a skai Sheffield Oak Concrete. Svým skandinávským vzhledem odpovídají modernímu stylu bydlení, přičemž obě barevné varianty byly převzaty ze světa skutečného přírodního dřeva. Další inspirací byla pro designéry útulná a zároveň moderní atmosféra interiérových dekorů. Skandinávský trend ve stylu interiérového vybavení je nyní přenesen i na konstrukční prvky, jako jsou okna a dveře, a výrazně se tak zhodnocuje plášť budovy.

Jeden z dřevodekorů skai Woodec

Nová vylepšení

Ve srovnání se standardním programem u fólií skai Woodec specialisté na povrchové aplikace navíc zlepšili parametry jako odolnost vůči znečištění a snadná údržba. Díky krycí vrstvě PVDF se povrch velmi snadno ošetřuje - nečistoty se zkrátka nepřichycují. Společnost Continetal produktem nastavuje novou laťku i v oblasti odolnosti vůči chemikáliím.

Jeden z dřevodekorů skai Woodec

Udržitelnost

Konstrukční prvky potažené exteriérovou fólií se osvědčily již v průběhu několika desetiletí. Kvalita exteriérových fólií skai je doložena mnoha dlouhodobými testy, které se provádějí na různých místech po celém světě, a to jak ve venkovním prostředí, tak v simulovaném prostředí pomocí speciálních přístrojů pro měření povětrnosti Xenon. Ani po 25 000 hodinách fólie nevykazují žádné kvalitativní změny. Stabilita vůči povětrnostním vlivům odpovídá ve střední Evropě období přibližně 30 let. Celosvětově lze pro tento výrobek poskytnout 10letou záruku. Kromě toho jsou exteriérové povrchové plochy skai na konci životnosti okna společně s plastovým oknem plně recyklovatelné, přičemž mohou být recyklovány až šestkrát.

Jeden z dřevodekorů skai Woodec

Vedle klasicky elegantního dekoru skai Turner Oak Malt jsou to dva další moderní bělené dubové dekory v bílém a šedém odstínu - skai Sheffield Oak Alpine a skai Sheffield Oak Concrete.

Související články

Autor: kolektiv autorů
Foto: archiv společnosti Continental