Digitální sblížení místo fyzické vzdálenosti: platforma Viessmann na online veletrhu ISH 2021

Vlivem současné epidemiologické situace se letošní ročník mezinárodního veletrhu ISH, jinak konaný každé dva roky v německém Frankfurtu, odehraje online. Nový formát je přitom slibný mimo jiné z hlediska atraktivního obsazení digitálních expozic či online interaktivity. Očekávána je rovněž vysoká návštěvnost odborné i laické veřejnosti ze všech oblastí světa. Svou virtuální platformu při té příležitosti představí také společnost Viessmann se svými inovativními technologiemi.

Také tento rok budou na veletrhu ISH prezentovány nejnovější technologie a produkty ze světa vody, vzduchotechniky, chlazení a vytápění. V období 22. až 26. března 2021 se návštěvníci budou moci na dálku setkat s mnoha vystavovateli, kteří přislíbili naplnit své digitální stánky vysoce kvalitním obsahem.

Jedním z aktivních účastníků výstavy bude i společnost Viessmann, která při příležitosti konání ISH představí svou první digitálně interaktivní platformu Viessmann.live, a to včetně zúženého přehledu firemních hlavních produktů a novinek. Půjde o průvodní program k veletrhu, který nabídne množství zajímavých odborných vstupů včetně prezentací naživo. Zájemcům bude přístupný bezplatně. Produktové novinky společnosti specializující se na výrobu topných, průmyslových a chladicích systémů budou předneseny hned v několika jazycích (anglicky, německy, francouzsky a italsky). Daná platforma umožní maximálně nasát atypickou atmosféru veletrhu. Jednotliví účastníci si tak budou moci být i přes fyzickou vzdálenost blíže.

A nač se lze těšit? Viessman.live (22. až 27. března 2021) přinese mnoho známých tváří, rozhovory s techniky, multimediální workshopy, virtuální diskuzní panely a prezentace inovativních technologií. Posluchači budou moci konzultovat své potřeby v reálném čase přímo s odborníky a partnery Viessmann. Z širokého programu jsme pro představu vybrali několik prezentačních a diskuzních témat:

  • Nová generace tepelných čerpadel pro modernizaci a novostavby/li>
  • Nové nástěnné plynové jednotky E3
  • Paliva budoucnosti a aplikace VitoGuide pro monitorování a údržbu topných systémů na dálku
  • Klimaticky neutrální vytápění jako nový začátek pro Evropu
  • ViTalk: Olaf Schmitz – Jak v rámci podnikání maximalizovat orientaci na zákazníka
  • ViTalk: Nik Kraf – Facebook a řemeslné podniky

Kromě toho se účastníci mohou těšit třeba na každodenní Viessmann Ranní Show se soutěžemi a kvízy zakončenými zajímavými cenami či večerní diskuzní panel s Maximilianem Viessmannem s tématy jako jsou: Klíčové technologie šetrné k životnímu prostředí či Dopad Zelené dohody na průmysl.

Podmínkou účasti je pouze registrace zde: www.viessmann.live , na jejímž základě budou zájemci informování o dalším průběhu akce prostřednictvím e-mailových notifikací. V případě jakýchkoli dotazů kontaktujte svého obchodně-technického zástupce Viessmann.

Autor: Bc. Helena Široká
Foto: archiv Viessmann