Luxusní závěsy BEMATECH pro dokonalý vzhled okna

Zatímco záclona brání nežádoucím pohledům do místnosti, závěs má omezit hlavně pronikání světla do interiéru nebo ven. Velmi vítána je i dekorativní funkce. Elegance a vkus, vycházející z evropského a světového kontextu a respektující domácí akcenty, je přesně směr, na který vsadil Bematech a který je odměněn spokojenými zákazníky.

Tradice, funkčnost, elegance – to jsou termíny typické pro jeden z nejstarších prvků stínicí techniky. Závěsy jsou podle statistik stále nejčastěji využívaným stínicím prvkem. Důvodů pro jejich použití v interiéru je více – vedle zastínění a dekorační funkce je to tlumení hluku, možnost rozdělení prostoru, ale také částečná tepelná izolace, která snižuje ztráty tepla při proudění a sálání.

Rozsáhlá kolekce látek

Kolekce látek Bematech je nejrozsáhlejší kolekcí na českém a slovenském trhu. Zároveň jde o látky s vysokou barevnou a tvarovou stálostí. Zatímco závěsy do ložnice podpoří klid a pohodu před spaním, závěsy do pokojíčku zafungují třeba jako hravý interiérový prvek pro děti. Podle požadavku na stupeň zastínění si můžeme vybírat z pestré škály materiálů, od látek transparentních až po látky neprůhledné, ze kterých se šijí zatemňovací závěsy.

Závěsy z vlastní látky

Pokud při dekoraci interiéru pracujeme s jedním materiálem, je tu možnost nechat si ušít závěsy z vlastní látky u společnosti Bematech, který také posoudí vhodnost látky k požadovanému účelu. Díky tomuto řešení budou hotové závěsy na oknech vypadat vždy skvěle.

Moderní zpracování závěsů

Bematech využívá pro tento účel nejmodernější technologie, které, mimo jiné, umožňují řezání látky ve svislé poloze. Švy jsou šity neviditelnými stehy, což podtrhuje dokonalé zpracování celého výrobku. V současné době má Bematech technologicky nejvyspělejší výrobu v ČR.

Způsoby provedení

Výběr je možný z devíti typů skladů. Široká nabídka provedení umožňuje zpracování závěsu přesně dle vašich představ a požadavků. U závěsů je často využívána možnost jejich podšívání.

Závěsové profily

Závěsy jsou přichyceny k profilu pomocí jezdců. Při výběru profilu je nutné vycházet z požadovaného způsobu ovládání, celkového rozměru závěsu a gramáže látky. Nabídka Bematech zahrnuje kolejnice pro manuální ovládání, a to tahem za závěs nebo šňůrou, i pro ovládání motorické. Velkou výhodou závěsových profilů je možnost přesného přizpůsobení i nestandardním tvarům okna.

Více informací na webových stránkách www.bematech.cz.

Fotogalerie

Autor: RNDr. Jiří Hejhálek
Foto: Archiv firmy