Nabídka řemeslníka z regionu pro každého stavebníka

PREFA Aluminiumprodukte spustila na svých webových stránkách nový portál, který propojuje klempíře a pokrývače se stavebníky v blízkém okolí. Bez zbytečných komplikací tak zprostředkovává konkrétní a aktuální zakázky – snadno a rychle.

"PREFA řemeslníci” jsou realizační firmy, které jsou proškoleny v PREFA Academy, mají s produkty PREFA bohaté zkušenosti a jsou zdarma registrovány na PREFA portále, jenž je pro stavebníky dostupný přímo na webových stránkách www.prefa.com. „Řemeslníky podporujeme nejen našimi produkty, školením a kvalitním servisem, ale nyní také on-line službami prostřednictvím PREFA portálu. Stavebníkům zase chceme zjednodušit cestu k našim produktům,” upřesňuje Aleš Slivka, prokurista PREFA Aluminiumprodukte, s. r. o.

Doposud je registrováno přes 70 řemeslníků. Partnerská platforma je výhodná pro všechny strany – stavebník se vyhne zdlouhavému hledání toho správného řemeslníka ve svém regionu, navíc bez dalších dodatečných nákladů obdrží srovnávací nabídky. Řemeslník se zase může soustředit na svou práci a nemusí se starat o odbyt a získávání zakázek.

Nová platforma je k dispozici i v sousedním Rakousku a Německu, kde má příznivou odezvu. V České republice byla spuštěna koncem roku 2019.

Podpora místního řemesla & využití digitalizace

Na místním řemesle nám velmi záleží a touto iniciativou ho aktivně podpoříme,” zdůrazňuje Aleš Slivka, který by s pomocí platformy chtěl vybudovat činorodou komunitu PREFA řemeslníků. „I v řemesle a průmyslu můžeme využít přednosti digitalizace. Toto je naše první iniciativa tímto směrem,” zdůrazňuje.

Jak na to?

Stavebník si v několika málo krocích a z pohodlí domova prostřednictvím PREFA portálu vyžádá nabídku od PREFA řemeslníků z blízkého okolí. Jednoduše vyplní dotazník – údaje o objektu a vybrané krytině.

PREFA zákaznický servis bude stavebníka obratem kontaktovat, aby potvrdil poptávku a objasnil případné nejasnosti.

Následně budou stavebníka kontaktovat až tři PREFA řemeslníci z blízkého okolí, aby vypracovali cenovou nabídku nejen za materiál, ale i za práci. Tak si stavebník bude moci rychle vytvořit přehled o nákladech na novou budoucí střechu nebo fasádu.

Porovnávání nabídek a výběr té nejvhodnější bude již jen na stavebníkovi.

Díky vývoji, produkci a odbytu vysoce kvalitních střešních a fasádních systémů z hliníku si společnost PREFA Aluminiumprodukte GmbH za posledních 70 let vybudovala jméno v celé Evropě. Značka PREFA je v současnosti úspěšně zastoupena na trhu v 21 evropských zemích, sídlo firmy je ve městě Marktl/Lilienfeld v Dolním Rakousku. Skupina PREFA zaměstnává 500 pracovníků. Více než 4000 druhů položek je vyráběno výhradně v Rakousku a Německu. Společnost PREFA je součást skupiny podniků průmyslového celku CAG Holding GmbH, který po celém světě zaměstnává více než 8000 zaměstnanců ve více než 40 výrobních závodech. Na českém trhu je firma PREFA Aluminiumprodukte, s. r. o., od roku 2004, sídlo má v Praze v Horních Počernicích a v současnosti ji tvoří 24členný tým.o

Související články

Autor: tisková zpráva
Foto: archiv firmy Prefa Aluminiumprodukte